Każda kobieta zasługuje na to, by czuć się wyjątkowo w ważnym dla siebie dniu. Rozmiar nie gra tutaj roli. Zdajemy sobie sprawę, że oferty sklepów z kreacjami wieczorowymi i ślubnymi wciąż często kończą się na rozmiarze 42. Nie u nas! Zapraszamy panie do salonu stworzonego dla kobiet o pełniejszej figurze, w którym można nie tylko kupić lub wypożyczyć zachwycające kreacje, ale także stworzyć wymarzoną suknię od podstaw. Szycie miarowe sukien plus size wykonywane jest przez mistrzynie krawiectwa, które dbają o każdą nitkę, koronkę czy koralik. W naszym atelier realizujemy pomysły naszych klientek, ale także doradzamy i podpowiadamy opcje najbardziej odpowiednie dla danego typu sylwetki i rodzaju urody. Tworzymy zarówno suknie wieczorowe, jak i ślubne.

Zalety sukien na duże rozmiary szytych na miarę

W iDEO DESIGN chcemy sprawić, by każda kobieta czuła się pięknie i wyjątkowo. Niestety, może się okazać, że suknie dostępne w naszym salonie nie spełnią w 100% oczekiwań klientki. Czasem okazuje się, że jej wizja na kreację w wyjątkowym dla niej dniu jest mocno sprecyzowana. Co wtedy? W takiej sytuacji proponujemy szycie na miarę sukni na duże rozmiary. Dzięki tworzeniu stroju od podstaw jesteśmy w stanie sprawić, by idealnie odpowiadał on na indywidualne potrzeby i upodobania. Tworzymy także suknie ślubne dla kobiet w ciąży. W ich przypadku idealnie dopasowany krój decyduje o pięknej ekspozycji lub ukryciu ciążowego brzuszka.

Gdzie uszyć suknię plus size w Warszawie?

W naszym salonie zajmujemy się wyłącznie sukniami na duże rozmiary. Szycie na miarę to jednak tylko jeden z aspektów naszej działalności (oferujemy także sprzedaż i wypożyczanie sukien wieczorowych plus size. Szycie sukien plus size oferujemy w naszym atelier w Warszawie. Zachęcamy do wcześniejszego zaplanowania wizyty w naszym salonie – terminy na konsultacje i przymiarki są zazwyczaj zajmowane z dużym wyprzedzeniem. Zapraszamy!