Przygotowania do ślubu potrafią przyprawić o zawrót głowy. Szczególnie że w większości przypadków obejmują one planowanie dwóch dni – wesela oraz poprawin. Czasochłonne i stresujące jest dla Panny Młodej szczególnie wybranie idealnej kreacji na jej najważniejszy dzień w życiu. IDEO DESIGN istnieje po to, by zaoszczędzić Ci niepotrzebnego stresu i zawodu, których źródłem bez wątpienia mogą być uszczuplone oferty większości salonów sukien ślubnych. Z chęcią pomożemy Ci wybrać nie tylko kreację ślubną, ale także suknię plus size na poprawiny. Specjalizujemy się wyłącznie w tworzeniu modeli w dużych rozmiarach – z pewnością znajdziesz więc suknię ze swoich snów.

Czy suknia plus size na poprawiny musi być biała?

Chociaż wśród sukien na ślub kościelny największą popularnością wciąż cieszą się śnieżnobiałe kreacje, to w przypadku sukni plus size na ślub cywilny czy tych przeznaczonych na poprawiny Panny Młode często decydują się na odrobinę koloru. Wśród dostępnych w naszym salonie modeli znajdują się m.in. suknie plus size na poprawiny w pastelowych odcieniach, takich jak beż, przygaszony róż czy jasna brzoskwinka. Szczególny efekt pozwalają uzyskać kreacje z kilkoma warstwami różnokolorowego tiulu – przenikają one przez siebie, tworząc subtelny efekt.

Aby podkreślić mniej formalny charakter drugiego dnia świętowania, wiele Panien Młodych decyduje się na krótką suknię plus size na poprawiny. Spódnica o długości przed kolano pozwala pięknie podkreślić zgrabne nogi i zwrócić uwagę na ciekawy model butów. Niektóre z naszych klientek obawiają się, że w krótkiej spódnicy nie będą wyglądały wystarczająco wyjątkowo. Nic bardziej mylnego! Każda z naszych sukien, również ta o długości midi lub mini, jest wykonana z największą precyzją i dbałością o detale. We wszystkich naszych projektach wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości tkaniny, co poczujesz na własnej skórze.

Zachęcamy do kontaktu z naszym salonem i umówienia spotkania. Nasze konsultantki i stylistki chęcią pomogą Ci wybrać olśniewającą kreację!