Każda kobieta jest piękna i zasługuje na to, by się tak czuć! Wierzymy, że uroda jest niezależna od rozmiaru i właśnie to chcemy przekazywać naszym klientkom. Nawet jeśli nosisz rozmiar większy niż M/L, nie musisz katować się restrykcyjną dietą i katorżniczymi ćwiczeniami przed nadchodzącą uroczystością. Zadbaj o siebie w naszym krawieckim atelier, w którym zajmujemy się szyciem sukni wieczorowych plus size na miarę. Stwórzmy wspólnie Twoją wymarzoną kreację, która nie tylko podkreśli Twoją urodę, ale także znacznie podniesie poziom pewności siebie w tym wyjątkowym dniu.

Dlaczego warto zdecydować się na suknię wieczorową plus size szytą na miarę?

Wykonywanie kreacji na wymiar nie ogranicza się w naszym atelier wyłącznie do szycia sukien ślubnych na duże rozmiary. Zajmujemy się także kreacjami dla gości i osób prowadzących uroczystości takie jak studniówki, różnego typu jubileusze czy gale. Dlaczego warto wybrać szycie sukni wieczorowej plus size? Szycie na miarę pozwala idealnie dopasować wszystkie elementy kreacji do figury klientki oraz jej upodobań estetycznych. Dzięki pobraniu precyzyjnych pomiarów sylwetki tworzymy suknię, która idealnie układa się na ciele, podkreślając wszystkie jego atuty. Jednocześnie dobieramy takie rozwiązania (np. szerokie ramiączka, odpowiednio szerokie rękawy), byś w swoim stroju czuła się komfortowo przez cały wieczór.

Szyjąc suknie wieczorowe plus size na miarę, pomagamy klientkom rozwiać ich wątpliwości dotyczące poszczególnych aspektów kreacji. Nasz zespół tworzą projektantki, stylistki, mistrzynie krawiectwa oraz konsultantki kolorów – wiemy, jak sprawić, by Twoja uroda rozbłysła! Dzięki odpowiednim odcieniom i krojom możesz m.in. ująć sobie lat, dodać wzrostu, wysmuklić sylwetkę, podkreślić kolor oczu i rozświetlić cerę. Wszystkie konsultacje i przymiarki odbywają się w wyjątkowej, sympatycznej atmosferze.