PRANIE I REGENERACJA SUKIEN ŚLUBNYCH I WIECZOROWYCH

Już nie musisz obawiać się gdzie uprać suknię ślubną lub wieczorową , aby pralnia jej nie zniszczyła. Ideo Design oferuje profesjonalne usługi prania i regeneracji sukien. Posiadamy nowoczesne urządzenia piorące, przy największych zabrudzeniach nieodzowne jest również pranie ręczne, ponieważ nawet najlepsze urządzenia i środki nie poradzą sobie z wszystkimi rodzajami plam. Używamy tylko profesjonalne środki ekologiczne.  Przy zastosowaniu wyjątkowej technologii usuwamy wydawałoby się nieusuwalne zabrudzenia, bez ryzyka uszkodzenia mechanicznego sukni, ozdób które się na niej znajdują jak i jej koloru.

PRANIE – przygotowanie sukni
Jeśli nie możesz przyjść do nas osobiście, to wyślij suknię kurierem lub poprzez paczkomat ( odpowiednio zabezpiecz paczkę przed zniszczeniem) . Przed wysyłką skontaktuj się z nami i wyślij zdjęcia zabrudzeń oraz uszkodzeń sukni. Zrobimy wycenę oraz podamy ci dalsze wskazówki .  Jeśli suknia posiada kryształowe pasy lub aplikacje , nie martw się,  zabezpieczymy je tak, aby nie uległy zniszczeniu, ani nie uszkodziły sukni.
Nie przyjmujemy sukien, w których koronki są klejone np. na sylikon lub klej.  Po praniu i użyciu pary, sylikon rozpuszcza się i koronki odpadają lub ulegają degeneracji. Są to suknie jednorazowego użytku.

REGENERACJA I NAPRAWA SUKNI
Chcesz sprzedać suknię lub założyć ją powtórnie, ale w czasie użytkowania uległa zniszczeniu?
Dla nas to nie problem, po wypraniu sukni możemy ją u nas naprawić: wymienić warstwę wierzchniej tkaniny, zacerować pęknięte koronki, skrócić poszarpany dół, pozszywać poprute miejsca, wymienić pęknięty suwak itp. Po regeneracji suknia wygląda jak nowa.

CENNIK:

◊. Pranie sukni z wąskim lub lejącym dołem: 350 zł do 400zł ( w zależności od stopnia zabrudzenia)

◊. Pranie sukni tiulowej lub wielowarstwowej: 400 zł do 550 zł ( w zależności od stopnia zabrudzenia)

◊. Pranie halki na kole:  50 zł

◊. Pranie sukni z trenem:  od 500 zł-800 zł

◊. Wymiana warstwy tiulu:  350 zł do 400zł  (brokatowy 450 zł-700 zł)

◊. Wyrównanie warstwy tiulu: 100 zł

◊. Wymiana wierzchniej warstwy muślinu: 400 zł do 600 zł

◊. Naprawy koronek ( haft ręczny) ceny ustalane są indywidualnie

Jpeg Grafika Na Strone Pralnia  IDEO 250723 Ver 14c