Suknie wieczorowe dla puszystych
Warstwa

Sukienka IDEO DESIGN , Magazyn GALA, DOMINIKA GWIT , FOT. Marcin Klaban

Efektowne suknie wieczorowe w dużych rozmiarach

Pogoń za tym, co modne, powinna zawsze uwzględniać fason, który ukazuje sylwetkę w korzystnej odsłonie. Odmienne typy figur wymagają bowiem różnych rodzajów konstrukcji.

Wieczorowe i wizytowe sukienki – PLUS SIZE

IDEO DESIGN proponuje kolekcję sukien wieczorowych w dużych rozmiarach, w której sukienki odejmują optycznie kilogramy oraz są bardzo wygodne ze względu na użycie odpowiednich tkanin i dodatków. U nas dostępne w sprzedaży są tylko suknie PLUS SIZE od rozmiaru 44 wzwyż.

SUKNIE BEZ GORSETOWE PLUS SIZE z kolekcji ROMANTIC oferujemy w bogatej palecie kolorystycznej. Możliwy jest indywidualny dobór barwy kreacji, dzięki czemu szyte przez nas sukienki wieczorowe dla puszystych doskonale pasują do typu urody Klientki.

SUKNIE BEZ GORSETOWE PLUS SIZE z kolekcji ROMANTIC oferujemy w bogatej palecie kolorystycznej. Możliwy jest indywidualny dobór koloru.

Co proponujemy?

Udowadniamy, że suknie wieczorowe dla puszystych mogą być piękne, eleganckie i przede wszystkim kobiece. Wystarczy dobrać odpowiednie tkaniny oraz kroje, aby kreacje uwydatniały atuty sylwetki i ukrywały jej defekty. Jeśli chodzi o sukienki wizytowe dla puszystych, to jesteśmy w tym specjalistami – każda tworzona przez nas kolekcja jest wyjątkowa i ponadczasowa, co doceniają nasze Klientki.

  • krawiectwo artystyczne sukien wieczorowych dla puszystych
  • showroom – kupno sukni wieczorowej z wieszaka
  • profesjonalne doradztwo stylistki PLUS SIZE, konsultantki kolorystycznej Julity Wudarczyk
Kolekcja ROMANTIC

Kolekcja ROMANTIC – sukienki wieczorowe dla puszystych

Suknie dla puszystych stworzone zostały z myślą o trudnych i nietypowych sylwetkach Pań w większych rozmiarach. W przypadku każdej Klientki dbamy, by fason modelował i nie dodawał kilogramów. Umożliwiamy zmiany w konstrukcji oraz dobór kolorystyczny pod indywidualne potrzeby sylwetek i typów urody. Konsultacje ze stylistką sprawiają, że w naszym salonie zawsze dobierzesz odpowiednio dopasowane sukienki – duże rozmiary też mogą być piękne!

OFERUJEMY: suknie do ślubu cywilnego, suknie wieczorowe dla Mam Państwa Młodych, długie suknie dla gości weselnych, suknie dla Panien Młodych na przebranie.

W ofercie IDEO DESIGN dostępne są tylko sukienki dla puszystych.