zdobienie 1170x725

NA CO POWINNY ZWRACAĆ XL-KI WYBIERAJĄC SUKNIĘ ŚLUBNĄ?

Suknia ślubna jest elementem, który pozwala każdej pannie młodej czuć się wyjątkowo podczas tego cudownego dnia. Znalezienie idealnej sukni ślubnej XL wymaga trochę czasu i cierpliwości, ale efekt końcowy jest warty poświęcenia większej ilości czasu. Na rynku dostępnych jest bardzo dużo różnych modeli, dzięki czemu każda z panien młodych, niezależnie od typu sylwetki czy rozmiaru, może znaleźć krój sukni który podkreśli jej walory i ukryje mankamenty figury. (więcej…)

sukienka 1170x725

JAK DOBRAĆ GORSET W SUKNI ŚLUBNEJ DLA PANNY MŁODEJ XXL?

Ślub jest bardzo wyjątkowym przeżyciem dla pary młodej. Większość kobiet jako małe dziewczynki marzyło o tym wyjątkowym dniu i specjalnej sukience, którą zakłada się raz w życiu. Biała suknia jest unikatowym elementem, który dobieramy do stylu i figury panny młodej. Każda kobieta, decydująca się na ślub powinna mieć możliwość dopasowania do siebie wymarzonej sukni ślubnej, niezależnie od rozmiaru jej ubrań. Obecnie można znaleźć salony, zajmujące się sprzedażą lub szyciem sukien ślubnych dla pań w rozmiarze XXL. (więcej…)

Close-up of the bride's hands holds a boutonniere. boutonniere with red rose

CZY PANNA MŁODA PLUS SIZE MOŻE MIEĆ SUKNIĘ BEZ BIUSTONOSZA?

W wyjątkowym dniu, jakim jest ślub i wesele, każda kobieta pragnie poczuć się przepięknie. Ogromne znaczenie w tej kwestii ma dobrze dobrana suknia ślubna. Suknie ślubne plus size potrafią być naprawdę zwiewne i sprawiać, że Panna Młoda poczuje się zjawiskowo. Czy jednak zawsze do takiej sukni trzeba zakładać biustonosz? (więcej…)

White wedding dress and white wedding shoes

JAKIE BUTY I DODATKI DO BIAŁEJ SUKNI ŚLUBNEJ?

Ślub jest jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu. Państwo Młodzi chcą zapamiętać ten dzień jak najlepiej, a jednocześnie zależy im, aby wyglądali wyjątkowo. W tym celu przyszła Panna Młoda wybiera suknię ślubną jakiś czas przed uroczystością i stara się dopasować jej krój w taki sposób, by wyglądać atrakcyjnie oraz ukryć ewentualne niedoskonałości. Wiele pań wybiera tradycyjną suknię ślubną w kolorze białym. Oprócz tego ważne jest jednak, by dopasować do niej odpowiednie dodatki. Jakie buty i dodatki będą najlepiej pasowały do białej sukni ślubnej? (więcej…)

Wedding earrings on a bridal hand, bride's morning and jewelry accessories and decoration concept

JAK DOBRAĆ BIŻUTERIĘ DO SUKNI ŚLUBNEJ W DUŻYM ROZMIARZE?

Dla wielu kobiet ślub to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu. Dlatego, niezależnie od rozmiaru, jaki noszą na co dzień, chcą się czuć w tym dniu naprawdę wyjątkowo. Aby osiągnąć taki efekt, obowiązkowo należy zaplanować całościową stylizację panny młodej w każdym detalu. Zazwyczaj pierwszym krokiem jest wybór wymarzonej sukni ślubnej. Jednak to nie wszystko, ponieważ, aby dopełnić cały look, niezbędne są dodatki, takie jak buty czy biżuteria. I właśnie na biżuterii chcielibyśmy się skupić w naszym poradniku. Jak zatem dobrać błyskotki do sukni ślubnej w dużym rozmiarze, aby stanowiły one przysłowiową wisienkę na torcie? (więcej…)

The bottom of a luxurious white wedding dress with a long train. Morning bride in the house. Elegant wedding dress.

ZA I PRZECIW SUKNI Z TRENEM DLA SYLWETKI PLUS SIZE

Niezależnie od rozmiaru, każda kobieta chce czuć się w sukni ślubnej lub wieczorowej zjawiskowo. Istotne znaczenie ma nie tylko styl, ale i krój takiej kreacji, który powinien być dobrany tak, aby podkreślał zalety sylwetki i tuszował niedoskonałości. Jednym z elementów, który może w tym pomóc, jest tren. Jak wpływa on na proporcje sylwetki plus size i kiedy się na niego zdecydować?

(więcej…)