Ślub to często najważniejszy dzień w życiu kobiety. Cieszymy się, że możemy przyczynić się do jego uświetnienia, proponując naszym klientkom suknie ślubne na miarę. Każda z przyszłych Panien Młodych marzy o tej jednej, jedynej sukni, która zachwyci ją od pierwszego wejrzenia. W naszym showroomie dostępnych jest około 100 modeli dostępnych do przymierzenia od ręki. Z doświadczenia wiemy jednak, że i wśród tak bogatego wyboru sukien może brakować tej właściwej. Rozwiązaniem jest wówczas szycie miarowe sukni ślubnych plus size. W naszym atelier urzeczywistniamy marzenia Panien Młodych!

Zalety szycia sukni ślubnej na zamówienie

Naszym klientkom proponujemy szeroki wybór sukien ślubnych – w tym modele sukien ślubnych wyszczuplających. Mimo wszystko może się okazać, że żadna z przedstawionych przez nas propozycji nie będzie układała się na figurze przyszłej Panny Młodej tak, jak ta by sobie tego życzyła. Suknia ślubna na zamówienie pozwala na idealne dostosowanie wszystkich jej elementów do sylwetki konkretnej klientki. Dzięki temu wszystkie największe atuty Panny Młodej zostają uwydatnione.

Szycie sukni ślubnych na duże rozmiary to nasza specjalność! Doskonale wiemy, jak sprawić, by kreacja była nie tylko piękna, ale również wygodna. Stosujemy wysokiej jakości, przyjemne w dotyku materiały, dostosowujemy długość spódnicy, regulujemy grubość ramiączek do ciężkości całej sukni. Suknie ślubne na zamówienie są tworzone według indywidualnych upodobań i życzeń klientek.

Gdzie uszyć suknię ślubną plus size?

W ferworze ślubnych przygotowań jednym z najczęściej pojawiających się pytań jest to brzmiące: gdzie uszyć suknię ślubną plus size? Salony sukien ślubnych często dysponują ograniczonym asortymentem kreacji w większych rozmiarach. Nie jesteśmy jednym z nich! Nasza oferta skierowana jest w całości do Panien Młodych o pełniejszych sylwetkach. Szyciem sukien ślubnych zajmujemy się w Warszawie, jednak z naszych profesjonalnych usług decydują się skorzystać klientki pochodzące z najróżniejszych zakątków kraju.

Zachęcamy do umówienia wizyty w naszym salonie sukien ślubnych!