Duży biust jest atutem sylwetki, który warto odpowiednio podkreślić i wyeksponować. Wybierając suknię ślubną na duży biust, należy pamiętać, że oprócz odpowiedniego efektu wizualnego, ma ona gwarantować także podparcie dla mocno obciążonego kręgosłupa. Dzięki dbałości o każdy aspekt kreacji możemy zaproponować przyszłym Pannom Młodych suknie zarówno piękne, jak i wygodne, w których będą mogły doskonale bawić się przez całe wesele. Jeśli klientka nie znajdzie wymarzonej kreacji pośród gotowych modeli, zachęcamy do skorzystania z usługi szycia sukien ślubnych na miarę.

Na co zwrócić uwagę, wybierając suknię na duży biust?

Wybór sukni ślubnej dla pań z dużym biustem to nie lada wyzwanie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy jednak, jak mu sprostać. Na co zwrócić uwagę, wybierając suknię na duży biust? Warto zadbać przede wszystkim o odpowiednie podtrzymanie biustu. Świetnie sprawdzają się w tym przypadku gorsety. Modele typu overbust zapewniają nie tylko podkreślenie sylwetki, ale także odciążenie kręgosłupa. Warto zastanowić się także nad rodzajem rękawów lub ramiączek. Cienkie paseczki mogą się nie sprawdzić – nie zapewnią one odpowiedniego podtrzymania, a ponadto mogą boleśnie wżynać się ciało. Lepszym wyborem będzie więc suknia na szerokich ramiączkach lub z rękawkiem. Ważnym elementem jest też fason dekoltu. Ten w kształcie literki V podkreśli biust i dodatkowo wydłuży szyję.

Bielizna przy suknie ślubnej na duży biust

Klientki naszego salonu mogą skorzystać z profesjonalnej wiedzy brafitterek, które pomogą dobrać odpowiedni do sukni i sylwetki przyszłej Panny Młodej biustonosz. Prawidłowo dobrana bielizna pod suknię na duży biust jest szczególnie ważna. Nie tylko kształtuje sylwetkę, ale także zapewnia wygodę poruszania się i pewność, że podczas tańca czy zabawy wszystko pozostanie na swoim miejscu. Jedynym rodzajem sukien, które nie wymagają założenia pod nie biustonosza, są modele z gorsetem.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, który stworzyliśmy specjalnie z myślą o kobietach o niestandardowej figurze. U nas znajdziesz idealną kreację!