Nowością na rynku, która dostępna jest w salonie IDEO DESIGN, jest możliwość wypożyczenia sukni ślubnej plus size. To doskonała alternatywa dla pań ceniących minimalizm, które ograniczają ilość posiadanych ubrań i strojów. Wypożyczona suknia ślubna to także tańsza wersja wyboru kreacji od IDEO DESIGN na ślub.

Wypożyczyć można gotowy, istniejący już model sukni ślubnej plus size lub skorzystać z tak zwanego „pół wypożyczenia”, który polega na tym, że wypożyczana jest góra sukni, a jej dół szyty jest według indywidualnej miary klientki oraz jej potrzeb. Warunkiem wypożyczenia sukni z showroomu jest wzrost panny młodej – razem z butami, wymagane jest minimum 173 cm. Przy opcji „pół wypożyczenia”, wzrost przyszłej panny młodej nie ma znaczenia, ponieważ dół sukni jest projektowany i szyty na zamówienie.

Niezależnie od wybranego przez klientkę wariantu wypożyczenia sukni ślubnej, jest ona poddawana delikatnym przeróbkom krawieckim i dopasowaniu do figury panny młodej.

Jak wygląda wypożyczenie sukni ślubnej dla puszystych?

Wypożyczenie sukni ślubnej w salonie IDEO DESIGN poprzedza konsultacja z przymiarkami. Oferta wypożyczenia sukni obejmuje zarówno klasyczne suknie ślubne, jak i suknie na ślub cywilny czy suknie wieczorowe plus size .

Właścicielka IDEO proponuje przymierzenie sukni w różnych stylach, fasonach i kolorach, dzięki czemu klientka ma możliwość sprawdzenia, jak czuje się w wybranej sukni i czy spełnia ona jej oczekiwania. Po podjęciu decyzji o wyborze modelu sukni, miara nie zostaje od razu zdjęta z Panny Młodej. Moment ten następuje dwa miesiącem przed odbiorem sukni z salonu.