Przy wyborze sukni do ślubu cywilnego plus size można pozwolić sobie na odrobinę więcej szaleństwa niż w przypadku tradycyjnej uroczystości kościelnej. W czasie ceremonii świeckiej Panna Młoda może spokojnie zdecydować się na odsłonięcie ramion, pleców, dekoltu czy nóg oraz swobodną grę kolorem. Tym klientkom, które cenią sobie tradycję, proponujemy standardowe (lecz wcale nie nudne) modele sukien ślubnych. Nasz asortyment obejmuje wyłącznie suknie na ślub cywilny dla puszystych. Nasze klientki mogą więc liczyć na bogaty wybór dostosowanych do ich sylwetek kreacji.

Długa suknia plus size na ślub cywilny

Długa suknia wieczorowa plus size jest często wybieranym strojem na ślub cywilny. IDEO DESIGN może zaprojektować każdą suknię, o jakiej marzy Panna Młoda – z detalami i wykończeniami koronką, kryształkami, z brokatowej tkaniny lub długim trenem. Dla pań lubiących klasyczną elegancję przygotowane zostały modele minimalistyczne. Jako suknię plus size na ślub cywilny polecamy również kreacje bezgorsetowe z kolekcji ROMANTIC. Oferujemy je w bogatej palecie kolorystycznej. Możliwy jest indywidualny dobór barwy tkaniny, dzięki czemu doskonale pasuje ona do typu urody klientki.

Suknia na ślub cywilny a kościelny

Wybór kreacji zależy w całości od przyszłej Panny Młodej. W naszym salonie dysponujemy szeroką gamą typowych kreacji ślubnych (w tym także sukien ślubnych wyszczuplających oraz bardziej swobodnych stylizacji. To od naszej klientki zależy, w której grupie rozpoczniemy poszukiwania tej wymarzonej sukni.

Jeśli chciałabyś skorzystać z naszej pomocy w wyborze wymarzonej sukni na ślub cywilny, zachęcamy do wcześniejszego umówienia wizyty w showroomie. Dzięki temu będziemy mogli zarezerwować całą przestrzeń naszego salonu wyłącznie dla Ciebie i Twoich bliskich.