Długie suknie plus size i suknie ślubne dla kobiet w ciąży dzielą się na dwa rodzaje. Jedne mają uwidocznić i podkreślić ciążowy brzuszek, inne go zamaskować, jednocześnie zapewniając przyszłej mamie swobodę i komfort poruszania się. Kobiety w ciąży, które przygotowują się do ślubu i szukają pięknie zdobionych kreacji, w showroomie iDEO DESIGN mają możliwość przymierzenia wielu z niemal 100 modeli sukni ślubnych, które zostały przygotowane jako suknie ślubne plus size.

Suknie wieczorowe dla puszystych doskonale sprawdzą się jako suknie na ślub cywilny lub wesele dla pań będących w ciąży. Pozwalają poczuć się kobieco Pannom Młodym. Suknie można kupić lub wypożyczyć.

Salon oferuje możliwość wyboru modeli kreacji dostępnych bezpośrednio „z wieszaka” oraz projektowanych i szytych na zamówienie. Każda suknia jest dopasowywana do figury panny młodej.

O czym należy pamiętać, wybierając suknię ślubną dla ciężarnej?

Suknia ślubna dla kobiety ciężarnej powinna być tak zaprojektowana, by nie uciskać brzucha – dzięki temu będzie wygodna i pozwoli Pannie Młodej czuć się komfortowo w trakcie uroczystości ślubnej i wesela.

Panie w ciąży często wybierają modele z dopasowaną górą i luźniejszym dołem , które podkreślają dekolt i nie uciskają brzucha. Zaletą takiego fasonu sukni ślubnej jest modelowanie całej sylwetki oraz nadanie jej lekkości i proporcji. W salonie iDEO DESIGN konsultantki ślubne pomogą w doborze najlepszego kroju sukni oraz dodatków ślubnych.

Jakie suknie na ślub cywilny dla ciężarnych cieszą się szczególną popularnością?

Wybierając suknie na ślub cywilny dla ciężarnych, nasze klientki pozwalają sobie na większą swobodę niż w przypadku kupna sukni na uroczystość kościelną. Wśród naszych propozycji znajdują się zarówno modele o kroju maxi, jak i midi czy mini, które dają paniom większą swobodę ruchu, pozwalają zaprezentować piękne nogi oraz wyeksponować specjalnie wybrany na tę okazję model butów. Pełna dowolność panuje nie tylko w kwestii wyboru kroju, ale także koloru kreacji. Wśród przyszłych Panien Młodych popularnością cieszą się nie tylko śnieżnobiałe suknie. Suknie na ślub cywilny dla kobiet w ciąży występują również w wielu pastelowych odcieniach różu, brzoskwini, beżu czy błękitu. Dysponujemy zarówno skromniejszymi modelami, jak i sukniami pełnymi błysku.