Długie suknie plus size i suknie ślubne dla kobiet w ciąży dzielą się na dwa rodzaje. Jedne mają uwidocznić i podkreślić ciążowy brzuszek, inne go zamaskować , jednocześnie zapewniając przyszłej mamie swobodę i komfort poruszania się. Kobiety w ciąży, które przygotowują się do ślubu i szukają pięknie zdobionych kreacji, w showroomie IDEO DESIGN mają możliwość przymierzenia wielu modeli z niemal 100 modeli sukni ślubnych, które zostały przygotowane jako suknie ślubne plus size.

Suknie wieczorowe dla puszystych doskonale sprawdzą się jako suknie na ślub cywilny lub wesele dla pań będących w ciąży. Pozwalają poczuć się kobieco Pannom Młodym. Suknie można kupić lub wypożyczyć.

Salon oferuje możliwość wyboru modeli kreacji dostępnych bezpośrednio „z wieszaka” oraz projektowanych i szytych na zamówienie. Każda suknia jest dopasowywana do figury panny młodej.

O czym należy pamiętać, wybierając suknię ślubną dla ciężarnej?

Suknia ślubna dla kobiety ciężarnej powinna być tak zaprojektowana, by nie uciskać brzucha – dzięki temu będzie wygodna i pozwoli Pannie Młodej czuć się komfortowo w trakcie uroczystości ślubnej i wesela.

Panie w ciąży często wybierają modele z dopasowaną górą i luźniejszym dołem , które podkreślają dekolt i nie uciskają brzucha. Zaletą takiego fasonu sukni ślubnej jest modelowanie całej sylwetki oraz nadanie jej lekkości i proporcji. W salonie IDEO DESIGN konsultantki ślubne pomogą w doborze najlepszego kroju sukni oraz dodatków ślubnych.