Marzysz o ekskluzywnej sukni, ale nie chcesz lub nie możesz wydać więcej niż 5000 zł ?  Mamy dla Ciebie super rozwiązanie.  Masz możliwość wypożyczenia u nas dowolnej sukni ślubnej plus size. Nasza wypożyczalnia to unikatowa propozycja na rynku ślubnym sukien ślubnych plus size i sukien wieczorowych plus size, posiadamy największy wybór i możliwości w Polsce.

Nie musisz się obawiać zniszczenia sukni, gdyż nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za ewentualne uszkodzenia.

Wypożyczyć można gotowy istniejący już ekskluzywny model sukni ślubnej plus size z kolekcji naszej produkcji iDeo designe lub skorzystaj z tak zwanegopół wypożyczenia, dostępnego w Polsce tylko u nas. Polega to na tym, że wypożyczana jest modelująco wyszczuplająca gorsetowa góra sukni a jej dół projektowany a potem szyty jest pod Twoje indywidualne wymagania, potrzeby i wymiary, dlatego ta część sukni staje się twoją własnością i nie zwracasz jej nam. Możesz dzięki temu gorsetową górę przymierzyć z kilkoma różnymi spódnicami co pozwala totalnie zmienić styl.

Dół sukni zaczynamy szyć 2 miesiące przed odbiorem sukni. Wtedy też dopasujemy gorset i wprowadzamy uzgodnione modyfikacje: rękawki, zdobienia, dostosujemy długość i wiele innych zmian.

Jpeg  Polwpozyczenie   IDEO  Suknia Slubna Rozne Gory 18052023
Przykład nr 1. różne góry sukni, te same doły.
Jpeg  Polwpozyczenie   IDEO  Suknia Slubna Dekolt V 18052023

Przykład nr 2. te same góry sukni, różne doły.

Jak wygląda wypożyczenie sukni ślubnej dla Panien Młodych XL?

Wypożyczenie sukni ślubnej w salonie iDeo design poprzedza konsultacja ze stylistą oraz przymiarki sukien. Suknie są najwyższej jakości, nie wykazują żadnych oznak zużycia. Możesz na nich polegać ponieważ są niezawodne w użytkowaniu.

OFERTA:

1. wypożyczenie sukni ślubnej już od 1500 zł, wieczorowej od 750 zł

2. pół wypożyczenie od 2500 zł

3. w cenie: dopasowanie krawieckie i skrócenie oraz odświeżenie sukni przed wypożyczeniem

ZASADY WYPOŻYCZANIA SUKNI ŚLUBNYCH:

1.  przy rezerwacji sukni na dany termin należy wpłacić zadatek w wysokości 50% ceny wypożyczenia

2. dopasowanie i skrócenie sukni odbywa się około 2 miesiące przed ślubem, wtedy też pobierana jest dopłata do zadatku

3. wypożyczalnia wydaję suknię wypraną, wyprasowaną, dopasowaną, skróconą wraz z wprowadzonymi modyfikacjami wcześniej uzgodnionymi, dzień lub dwa przed ślubem

4. przy wydaniu sukni wypożyczalnia pobiera kaucję w gotówce lub przelewem, na czas zabrania sukni z salonu. Kaucja zwracana jest w dniu oddania sukni.

5. suknia wypożyczana jest na tydzień (istnieje możliwość przedłużenia terminu po ustalenia z wypożyczalnią)

6. sukni nie należy prać ponieważ w przypadku uszkodzenia przez pralnię wypożyczający ponosi konsekwencje skutków uszkodzenia

7. wypożyczalnia nie pobiera opłat za uszkodzenie sukni, za wyjątkiem całkowitego jej zniszczenia bądź kradzieży wówczas kaucja nie podlega zwrotowi.