20221108 142739
Warstwa

iDEO DESIGN to unikatowe miejsce stworzone z myślą TYLKO o kobietach w rozmiarach PLUS SIZE.

IDEO jako pierwsze w Polsce stworzyło miejsce, tylko dla Panien Młodych PLUS SIZE.

Posiadamy suknie wyłącznie w rozmiarach 42-62, ( u nas nie ma małych sukienek ). W salonie ZMIERZYSZ  ok. 130 modeli ślubnych oraz ok. 60 wieczorowych.  Ponadto oferujemy duży wybór długich sukien dla Mam Państwa Młodych w dużych rozmiarach.

Obsługujemy klientki również w języku angielskim.

Jak pracujemy?

Na mierzenie sukien ślubnych należy umówić się telefonicznie, ponieważ każdej naszej klientce poświęcamy ok. godziny. W tym czasie Salon i Atelier są zamknięte, jesteśmy tylko do Twojej dyspozycji. Bardzo nam zależy na Twoim komforcie i intymnej atmosferze, na uniknięciu efektu gapiów i nerwowym pośpiechu. PIERWSZE SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE, następne spotkanie jeśli w jego trakcie podpisana zostanie umowa jest również bezpłatne. W przeciwnym razie koszt drugiego spotkania wynosi 200 zł. Mierzenie sukni odbywa się wraz ze stylistką plus size, która służy poradą ( jeśli oczywiście zgłosisz taką potrzebę) oraz w razie potrzeby konstruktorką – mistrzynią krawiectwa artystycznego (niezbędną przy każdej modyfikacji lub projektowaniu sukni).
Wiemy, jak optymalnie wymodelować i maksymalnie wyszczuplić Twoją sylwetkę. Chcesz okryć ramiona? Poradzimy sobie z tym na kilka sposobów. Marzysz o pięknej talii, zaproponujemy suknie, które wyrzeźbią ją nawet w sylwetce typu jabłko. Specjalizujemy się w „wycinaniu talii” bez skalpela.
Jesteśmy otwarte na wszystkie sugestie i lubimy wsłuchiwać się w Twoje oczekiwania tak, aby im sprostać i zrealizować marzenia o najpiękniejszej sukni ślubnej.

Co oferujemy
  • SPRZEDAŻ sukien gotowych z „wieszaka” zawsze w lepszej cenie, niż na zamówienie
  • PROJEKTOWANIE i KRAWIECTWO indywidualne dla wymagających
  • WYPOŻYCZALNIA sukien ślubnych i wieczorowych plus size
  • PRZERÓBKI sukien ślubnych (usługa drugie życie sukni)
  • PRANIE i NAPRAWA sukien ślubnych i wieczorowych
  • BRAFITTING plus size oraz dobór bielizny modelującej
  • NARZUTKI  i  SZALE ślubne plus size
  • WELONY wszystkie długości zdobione i gładkie szyte z pięknie układającego się tiulu
  • FASCYNATORY i różnego rodzaju ozdoby do włosów

Warunki płatności

Ustalamy je indywidualnie z każdą klientką, dostosowując do jej możliwości finansowych, w razie potrzeby ustalamy indywidualny harmonogram spłat. Rozkładamy płatności również na raty 0%. Płatności przyjmujemy gotówką, kartą lub przelewem.

Miara

Na mierzenie sukni proszę ubrać się w biustonosz, który nie będzie opadał, kiedy zdejmiemy ramiączka (kolor jasny), najlepiej wysoką bieliznę dolną (niekoniecznie modelującą) oraz swoje wygodne buty. Jeśli nie posiadasz odpowiedniego biustonosza , dobieramy i sprzedajemy je w Salonie.

Specjalizujemy się w usługach BRAFFITERSKICH dla plus size. Ponadto w ofercie znajduje się bielizna modelująca. Z naszej strony zapewniamy profesjonalną obsługę, doradztwo i gwarancję odnalezienia i ZMIERZENIA u nas tej jedynej, wymarzonej kreacji ślubnej na ten najważniejszy w Twoim życiu dzień.


Atelier ….. to miejsce na tworzenie unikatowych projektów houte couture wraz z klientką.

PIERWSZE SPOTKANIE  to czas na poznanie TWOICH preferencji, oczekiwań względem kreacji i jej wykorzystania.

To właśnie wtedy powstaje pomysł, który zawiera w sobie optymalny krój kreacji dostosowany do kształtu sylwetki, kolorystyki, typu urody i Twojego stylu.

Jako stylistka i konsultantka kolorystyczna czuwam nad całością projektu – od jego stworzenia po ukończenie. Dzielę się z Tobą moim doświadczeniem i wiedzą na temat Twojej sylwetki i zasad odpowiedniego doboru kroju i fasonów, a także doboru odpowiedniego koloru.

Posiadamy wiele najróżniejszych modeli, które mierzymy w celu zwizualizowania naszych wspólnych pomysłów. Krój, długości, cięcia, rozwiązania konstrukcyjne możesz zobaczyć, zanim rozpoczniemy prace, dzięki temu nie musisz nam wierzyć na słowo i opierać się jedynie na rysunku żurnalowym, jak to się zwykło dziać w innych pracowniach krawieckich…

Nasze Klientki bardzo chwalą sobie taki styl pracy. Po ustaleniu ostatecznej wersji projektu tworzymy rysunek, określamy dokładne cenę, rodzaj i kolor tkaniny oraz wszelkie detale.

Pierwsza miara jest dla Ciebie, wtedy możliwe są wszelkie zmiany w konstrukcji oraz przemodelowanie kreacji bez żadnych dodatkowych kosztów. Następne miary są dla nas, dopracowujemy szczegóły.

Zaprojektowanie unikatowej kreacji wieczorowej lub wykonanie modelu spoza kolekcji  IDEO DESIGN zaczyna się od 3000 zł. Dla Pań o niższym budżecie proponujemy suknie gotowe od 1500 zł.

Atelier 052023