20221108 142739
Warstwa
iDEO DESIGN to unikatowe miejsce stworzone z myślą TYLKO o kobietach w rozmiarach PLUS SIZE.

Salon ślubno-wieczorowy IDEO powstał przy Atelier Krawiectwa Artystycznego działającego od 1996 r. , ściśle współpracującego z Pracownią Doradztwa Wyglądu Julity Wudarczyk. Posiadamy u siebie wyłącznie suknie w rozmiarach 46-60. NA MIEJSCU MAMY DO MIERZENIA ok.100 MODELI SUKIEN PLUS SIZE.

Obsługujemy klientki również w języku angielskim.

Jak pracujemy?

Na mierzenie sukien ślubnych należy umówić się telefonicznie, ponieważ każdej naszej klientce poświęcamy ok. godziny. W tym czasie Salon i Atelier są zamknięte, jesteśmy tylko do Twojej dyspozycji. Bardzo nam zależy na Twoim komforcie i intymnej atmosferze, na uniknięciu efektu gapiów i nerwowym pośpiechu.

PIERWSZE SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE, następne spotkanie jeśli w jego trakcie podpisana zostanie umowa jest również bezpłatne. W przeciwnym razie koszt drugiego spotkania wynosi 200 zł.

Mierzenie sukni odbywa się wraz ze stylistką z 19 letnim doświadczeniem, która służy poradą ( jeśli oczywiście zgłosisz taką potrzebę) oraz w razie potrzeby konstruktorką – mistrzynią krawiectwa artystycznego (niezbędną przy każdej modyfikacji lub projektowaniu sukni).

Wiemy, jak optymalnie wymodelować i maksymalnie wyszczuplić Twoją sylwetkę. Chcesz okryć ramiona? Poradzimy sobie z tym na kilka sposobów. Marzysz o pięknej talii, zaproponujemy suknie, które wyrzeźbią ją nawet w sylwetce typu jabłko. Specjalizujemy się w „wycinaniu talii” bez skalpela.

Jesteśmy otwarte na wszystkie sugestie i lubimy wsłuchiwać się w Twoje oczekiwania tak, aby im sprostać i zrealizować marzenia o najpiękniejszej sukni ślubnej.

Nasza oferta
  • suknie w pojedynczych egzemplarzach z naszego Salonu z tzw. „wieszaka” zawsze w lepszej cenie niż na zamówienie
  • suknie na zamówienie z kolekcji IDEO DESIGN projektowane specjalnie dla sylwetek PLUS SIZE
  • koszulki z elastycznej siatki tanecznej w różnych kolorach do sukienek ręcznie zdobione koronką lub gładkie (wszystkie fasony)
  • suknie do wypożyczenia i pół wypożyczenia
  • projektowanie i szycie na miarę projektów indywidualnych
  • narzutki, szale do sukien ślubnych
  • welony wszystkie długości zdobione i gładkie szyte z pięknie układającego się tiulu
  • fascynatory i różnego rodzaju ozdoby do włosów
Warunki płatności

Ustalamy je indywidualnie z każdą klientką, dostosowując do jej możliwości finansowych, w razie potrzeby ustalamy indywidualny harmonogram spłat. Płatności przyjmujemy gotówką, kartą lub przelewem.

Miara sukni
Na mierzenie sukni proszę ubrać się w biustonosz, który nie będzie opadał, kiedy zdejmiemy ramiączka (kolor jasny), najlepiej wysoką bieliznę dolną (niekoniecznie modelującą) oraz swoje wygodne buty. Jeśli nie posiadasz odpowiedniego biustonosza , dobieramy i sprzedajemy je w Salonie.

Specjalizujemy się w usługach BRAFFITERSKICH dla plus size. Ponadto w ofercie znajduje się bielizna modelująca. Z naszej strony zapewniamy profesjonalną obsługę, doradztwo i gwarancję odnalezienia i ZMIERZENIA u nas tej jedynej, wymarzonej kreacji ślubnej na ten najważniejszy w Twoim życiu dzień.