Rękawy sukni grają nie tylko rolę funkcjonalną, ale też ozdobną. Nierzadko okazuje się, że to one nadają charakteru całej stylizacji. Dzięki nim możliwe jest również ukształtowanie odpowiednich proporcji sylwetki. Suknie wieczorowe z rękawem XL występują w naszym salonie w wielu krojach, kolorach i tkaninach. Dysponujemy kreacjami z rękawami krótkimi, długimi i o długości trzy czwarte. Proponujemy rękawki pełne lub koronkowe, rozszerzane lub dopasowane, odpinane lub na stałe złączone z suknią. Zapraszamy do naszego showroomu, gdzie na pewno znajdziesz suknię dla siebie. Jeśli jednak żadna z gotowych kreacji nie spełni Twoich oczekiwań, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty szycia sukien wieczorowych plus size na miarę .

Jaki fason rękawów wybrać do sukni wieczorowej?

Suknie wieczorowe plus size z rękawami cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Nic dziwnego – dobrze dobrane umożliwiają piękne wysmuklenie ramion. Wybierając fason rękawów, warto kierować się proporcjami własnej sylwetki. Rękawy sięgające do łokci są wyborem uniwersalnym – pasują niemalże do każdego typu figury i optycznie ją wydłużają. Aby wysmuklić ramiona, warto zastanowić się także nad rękawem z pionowymi rozcięciami.

Suknie wieczorowe plus size z doczepianymi rękawami

Jeśli nie jesteś w stanie wybrać jednej wersji kreacji – z rękawem lub bez, wcale nie musisz tego robić. Wybierz suknię wieczorową XL z doczepianymi rękawami. Dzięki temu będziesz mogła zdecydować przed samą uroczystością, na jaką wersję masz ochotę. Takie modele sukien sprawdzają się przede wszystkim w sezonach wiosennych i jesiennych, kiedy pogoda jest dość nieprzewidywalna. W salonie iDEO DESIGN znajdziesz kreacje z doczepianymi rękawami w różnych fasonach. Ich odpięcie jest niezwykle proste i szybkie, możesz więc bez trudu zmienić charakter swojej stylizacji nawet w czasie trwania przyjęcia.