Propozycja gorsetowej sukni plus size często wywołuje niechęć i lęk u naszych klientek. Taki krój sukien często kojarzy się z dyskomfortem, uwieraniem, brakiem możliwości normalnego zaczerpnięcia oddechu. Zupełnie niepotrzebnie. Odpowiednio dobrany gorset jest wygodny, a w kwestii modelowania sylwetki potrafi uczynić prawdziwe cuda. W naszym salonie przyszłe Panny Młode mogą liczyć na profesjonalną obsługę ze strony stylistek i mistrzyń krawiectwa. Potrafimy perfekcyjnie dobrać krój sukni do indywidualnego kształtu sylwetki każdej z klientek, by zapewnić im nie tyko piękny wygląd, ale również komfort i świetne samopoczucie.

Rodzaje sukien plus size z gorsetami

Dysponujemy wieloma modelami sukni ślubnych plus size z gorsetami. Na ich wybór decydują się osoby o każdym typie sylwetki. W zależności od tego, jaki efekt wizualny chce osiągnąć Panna Młoda, proponujemy różne rodzaje gorsetów. Suknie ślubne plus size z gorsetem underbust (kończącym się pod biustem) to dobry wybór, gdy klientce zależy jedynie na podkreśleniu talii. W przypadku sukni ślubnych dla pań o dużym biuście polecamy gorset o kroju overbust (zasłaniający klatkę piersiową). Jego zadaniem jest nie tylko wyszczuplenie talii i wymodelowanie biustu, ale również odciążenie kręgosłupa.

Poszczególne modele sukni gorsetowych w dużych rozmiarach różnią się od siebie także kształtem, długością i rodzajem zapięcia gorsetu. Dekolt w tego rodzaju kreacjach może przyjmować różne kształty takie jak romantyczne serduszko czy wysmuklająca literka V. W zależności od upodobań i figury klientki proponujemy gorsety krótkie (kończące się w talii) i długie (sięgające do bioder). Jeśli chodzi o zapięcie, oferujemy suknie z gorsetem na fiszbiny, zamek lub modele wiązane.