PROGRAM NA TLC “SPOSÓB NA SUKNIĘ

W programie o tematyce ślubnej, “Sposób na suknię” kręcony częściowo w Salonie Ideo Design 🙂 Bohaterka mierzyła 3 modelujące suknie w różnych stylach: lejącą muślinową z koszulką ecru z długim rękawem zdobionym koronką, nowoczesną geometryczną gipiurę z dołem z zakładek z kieszeniami, tiulową księżniczkę mieniącą się srebrnymi cekinami.

Program TVN STYLE “Nie opuszczę Cię aż do ślubu” sezon 5 odcinek 2

Iza Janachowska zgłosiła się do nas aby pomóc jej uratować ślub Karoliny kilka dni przed ślubem. Zakupiona przez nią suknia kompletnie załamała Pannę Młodą i Izę oraz całą rodzinę, nie kwalifikowała się do wyjścia między ludzi…
Na szczęście dysponujemy wieloma sukniami dostępnymi od ręki z “wieszaka” i udało się dobrać idealną suknię.

Program TVN STYLE “Panny Młode ponad miarę” sezon 1 odc.1

Znany wszystkim program o tematyce ślubnej specjalnie dla plus size. Kręciliśmy pierwszy odcinek z pierwszej serii. Bohaterki Basia i Daria wybrały suknie, o których nie myślały, że mogą im się spodobać 🙂

Program TVN STYLE “Panny Młode ponad miarę” sezon 1 odc.7

Znany wszystkim program o tematyce ślubnej specjalnie dla plus size. Bohaterki – tatuażystka Agata wybrała wymarzoną różową suknię a skromna Ola wbrew oczekiwaniom zaszalała z biżuteryjną księżniczką.

Program TVN STYLE “Poczuj się jak Małgosia Rozenek” odc.10

Magda zostaje zaskoczona przez Małgosię propozycjami stylizacji ślubnych od IDEO DESIGN, a przez męża prośbą o zawarcie związku małżeńskiego kilka dni po programie. Magda poszła do Pałacu Ślubu w naszej sukni a świadkami na ślubie byli Majdanowie.