Suknie ślubne dla puszystych
Warstwa
Suknie ślubne dla puszystych – duży rozmiar, suknie ślubne XL, ślubne dla plus size

Nie ulega wątpliwości, że każda Panna Młoda, bez względu na rozmiar i typ sylwetki, pragnie wyglądać olśniewająco. Wybór odpowiedniego modelu i stylu to nie lada wyzwanie. Suknie ślubne dla puszystych muszą bowiem leżeć idealnie, aby przez całą noc można było czuć się w nich atrakcyjnie i komfortowo. Niezwykle ważną kwestią jest również maksymalne wymodelowanie i wyszczuplanie sylwetki — gwarantem tego jest IDEO DESIGN, czyli wyjątkowy salon, w którym projektujemy, szyjemy i sprzedajemy gotowe suknie ślubne XL oraz suknie ślubne dla pań w ciąży.

Klucz do sukcesu stanowi umiejętny dobór stylu i fasonu sukni do rodzaju sylwetki przyszłej Panny Młodej oraz dopasowana do tego odpowiednia konstrukcja, która zagwarantuje, że suknia będzie wyglądała dobrze przez cały czas trwania imprezy oraz potem na sesji zdjęciowej. Dajemy doskonały przykład, że suknie ślubne plus size mogą sprawić, że ten wyjątkowy dzień w życiu będzie jeszcze bardziej magiczny i niezapomniany.

Sukienki na wesele – duże rozmiary

Proponujemy także suknie ślubne dla niskich i wysokich Panien Młodych oraz sukienki na wesele. Duże rozmiary to znak rozpoznawczy stworzonej przez nas marki, a wysoką jakość każdej kreacji oraz profesjonalizm potwierdzają Klientki, które odwiedziły nasze atelier. Tworząc suknie ślubne dla pań w ciąży i nie tylko, wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości tkaniny. Warto podkreślić także, że dbamy o nawet najmniejszy detal i przede wszystkim — uważnie słuchamy. W ten sposób powstają przepiękne sukienki na wesele w dużych rozmiarach.

IDEO DESIGN proponuje kompleksową obsługę w zakresie projektowania i krawiectwa artystycznego na najwyższym poziomie dla Panien Młodych plus size, oferując:

  • unikatowe, mocno dopasowane, modelujące suknie ślubne XL
  • suknie ślubne bezgorsetowe dla Pań Plus Size w ciąży
  • nietypowe suknie ślubne dla niskich i bardzo wysokich Panien Młodych XXL
Czym się zajmujemy?

W realizowanych przez nas usługach staramy się udowodnić, że jeśli chodzi o suknie ślubne, to rozmiar duży wcale nie oznacza, że Panna Młoda musi rezygnować z modnych i eleganckich fasonów. Z powodzeniem projektujemy, szyjemy, wypożyczamy i sprzedajemy wyjątkowe sukienki ślubne dla puszystych. Szczególną wagę przykładamy do tego, aby Klientki dobrze czuły się w proponowanej przez nas kreacji. Staramy się, by suknie ślubne plus size podkreślały atuty sylwetki i maskowały niedoskonałości. Zapraszamy na konsultację, która pomoże znaleźć idealną kreację na wesele.

  • projektujemy i szyjemy na miarę suknie ślubne PLUS SIZE we wszystkich stylach
  • wypożyczamy suknie ślubne tylko w dużych rozmiarach
  • sprzedajemy gotowe suknie PLUS SIZE z wieszaka, (w cenie dopasowanie do sylwetki)
Indywidualne podejście

Eksperci z IDEO DESIGN dokładają wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientek i zrealizować ich indywidualne wizje oraz potrzeby.
Dzięki bogatemu doświadczeniu i umiejętnościom, kreacje od IDEO są konstruowane lub dopasowywane, uwzględniając specyficzne indywidualne aspekty sylwetki. NAJWAŻNIEJSZE jest, by podkreślić i uwydatnić atuty figury, jednocześnie ukrywając i maskując niedoskonałości. Tylko wtedy efekt jest OLŚNIEWAJĄCY. Kierując się tym wszystkim, tworzymy naprawdę wyjątkowe sukienki. Duże rozmiary na wesele to nasza specjalność!
Dla nas każda Klientka jest wyjątkowa i niepowtarzalna!