Unikatowe suknie ślubne i wieczorowe TYLKO dla PLUS SIZE.

Oferujemy suknie gotowe oraz krawiectwo na najwyższym poziomie, poparte wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu sukni tanecznych, ślubnych, wieczorowych i bankietowych…

Nasza specyfika to praca z klientkami o trudnych, nietypowych sylwetkach plus size. IDEO DESIGN to najbardziej wyspecjalizowana w tej części Europy firma specjalizująca się wyłącznie w dużych rozmiarach sukien ślubnych i wieczorowych.

Suknie, które są gotowe do przymierzenia (ok. 100 modeli) występują w rozm. 42-60, ale nie ma górnej granicy wymiarów na które szyjemy. SUKNIE ŚLUBNE PLUS SIZE – wyszczuplająco-modelujące oraz bez gorsetowe SUKNIE WIECZOROWE DLA MAM PAŃSTWA MŁODYCH w dużych  rozmiarach. SUKNIE WIECZOROWE duże rozmiary do ślubu cywilnego i na inne okazje. W ofercie salonu jest kolekcja autorska iDEO DESIGN oraz pojedyncze modele zagranicznych firm, specjalnie zmodyfikowane konstrukcyjnie pod wymagania sylwetek w dużych rozmiarach. Wiele sukien jest dostępnych tylko w ofercie sprzedaży w wieszaka w jednym egzemplarzu, zarówno modele houte couture jak i te z końcówek kolekcji.

suknia ślubna plussize
Stylistka, konsultant kolorów, trener wizerunku biznesowego
JULITA WUDARCZYK

Od 2000 r. właścicielka Pracowni Stylizacji i Doradztwa Wyglądu iDEO STYLING, absolwentka Berlińskiej Szkoły Stylistów, Wizażystów i Konsultantów Kolorów, oraz licznych kursów związanych ze stylizacją – więcej na www.stylizacja.biz. Stworzyła Atelier Krawiectwa Artystycznego, w odpowiedzi na zapotrzebowanie stylizowanych przez nią klientek.

Technik-Modelarz Krawiectwa Damskiego lekkiego, dyplom z rysunku.
KATARZYNA TOMASZEK
Mistrzyni Krawiectwa Artystycznego CECH
MONIKA ZWIERZYŃSKA