Unikatowe suknie ślubne i wieczorowe TYLKO dla PLUS SIZE.

Oferujemy suknie gotowe oraz krawiectwo na najwyższym poziomie, poparte wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu sukni  ślubnych, wieczorowych i bankietowych…

Nasza specyfika to praca z klientkami o trudnych, nietypowych sylwetkach plus size.  W tej części Europy IDEO DESIGN jest firmą unikatową gdyż projektuje i wykonuje suknie wyłącznie w dużych rozmiarach. 

Suknie, które są gotowe do przymierzenia (ok. 130 modeli) występują w rozm. 42-62, ale nie ma górnej granicy wymiarów na które szyjemy. SUKNIE ŚLUBNE PLUS SIZE – wyszczuplająco-modelujące oraz bez gorsetowe SUKNIE WIECZOROWE DLA MAM PAŃSTWA MŁODYCH w dużych  rozmiarach. SUKNIE WIECZOROWE duże rozmiary do ślubu cywilnego i na inne okazje. W ofercie salonu jest kolekcja autorska iDEO DESIGN oraz pojedyncze modele zagranicznych firm, specjalnie zmodyfikowane konstrukcyjnie pod wymagania sylwetek w dużych rozmiarach. Wiele sukien jest dostępnych tylko w ofercie sprzedaży w wieszaka w jednym egzemplarzu, zarówno modele houte couture jak i te z końcówek kolekcji.

IDeo Zdjecie Zespolu 022023
Stylistka plus size, konsultant kolorów, trener wizerunku biznesowego
JULITA WUDARCZYK

Od 2000 r. właścicielka Pracowni Stylizacji i Doradztwa Wyglądu iDEO STYLING, absolwentka Berlińskiej Szkoły Stylistów, Wizażystów i Konsultantów Kolorów, oraz licznych kursów związanych ze stylizacją – więcej na www.stylizacja.biz. Stworzyła Atelier Krawiectwa Artystycznego, w odpowiedzi na zapotrzebowanie stylizowanych przez nią klientek.

Technik-Modelarz Krawiectwa Damskiego lekkiego, dyplom z rysunku.
KATARZYNA TOMASZEK
Mistrzyni Krawiectwa Artystycznego CECH
MONIKA ZWIERZYŃSKA

Technik Przemysłu Mody. Studentka WSEiZ wydział- Wzornictwo.
ZUZANNA MISZTAL