Biustonosze plus size na duży biust zostały zaprojektowane, aby ładnie zbierać biust do środka, odciążać ramiona i kręgosłup, przez co sylwetka naturalnie się prostuje. Biustonosze przeznaczone do noszenia przez panie puszyste, oferowane przez salon iDEO DESIGN dostępne są w wielu fasonach, dzięki czemu idealnie komponują się z sukniami ślubnymi dla puszystych.

Głębokie, odpowiednio profilowane miseczki biustonoszy plus size wspierane są przez odpowiednio szerokie ramiączka, przez co pozwalają paniom o większych kształtach założyć na ślub wymarzone suknie i prezentować się w nich zachwycająco.

Mamy również wiele propozycji dla pań posiadających niewielki biust, w zależności od potrzeb, wbudowujemy miski push-up, modelując i wyrównując proporcje sylwetki.

Na miejscu przerabiamy biustonosze, zmniejszając również obwód i długość ramiączek dla indywidualnych potrzeb, wychodząc poza ofertę producentów – wszystko po to, aby Panie o nietypowych kształtach wyglądały jak najkorzystniej.

Brafitting dla puszystych

Dobrze dobrany biustonosz zapewnia komfort noszenia i pięknie układa się na ciele, co przekłada się na poczucie pewności siebie. Do niedawna wybór biustonoszy plus size był skromny – najczęściej były to modele podstawowe i uniwersalne dla dużych biustów. Obecnie to się zmieniło, można dobrać bieliznę dopasowaną nie tylko do rozmiaru, ale i kształtu biustu. W salonie iDEO DESIGN można skorzystać z usługi profesjonalnego brafittingu , pozwalającego nauczyć się odpowiedniego dobierania biustonosza. Poznanie jego właściwego rozmiaru oraz zasad związanych z jego odpowiednią konstrukcją i ułożeniem na sylwetce, bielizny zapewnia paniom komfort noszenia bielizny nie tylko w dniu ślubu.

Jakie modele biustonoszy na duże rozmiary sprawdzają się najlepiej?

Niestety nie istnieje uniwersalny model biustonosza na duże rozmiary, który sprawdziłby się u wszystkich pań. Dobór bielizny uzależniony jest od kroju sukni, sylwetki klientki oraz jej indywidualnych upodobań. Proponując biustonosze paniom o pełnym biuście, zwracamy uwagę na kilka szczególnych aspektów takich jak:

  • mocne podtrzymanie biustu,
  • solidna konstrukcja,
  • odpowiednio szerokie ramiączka,
  • pełne miseczki.

Dbałość o wyżej wypełnione detale zapewnia naszym klientkom nie tylko atrakcyjne wyeksponowanie biustu, ale również wielogodzinny komfort i odciążenie kręgosłupa. Dzięki temu mogą one czerpać pełnię przyjemności z najważniejszych chwil w swoim życiu.