Biustonosze plus size na duży biust zostały zaprojektowane aby ładnie zbierać biust do środka, odciążać ramiona i kręgosłup, przez co sylwetka naturalnie się prostuje. Biustonosze przeznaczone do noszenia przez panie puszyste, oferowane przez salon IDEO DESIGN dostępne są w wielu fasonach, dzięki czemu idealnie komponują się z sukniami ślubnymi dla puszystych .

Głębokie, odpowiednio profilowane miseczki biustonoszy plus size wspierane są przez odpowiednio szerokie ramiączka, przez co pozwalają paniom o większych kształtach założyć na ślub wymarzone suknie i prezentować się w nich zachwycająco.

Mamy również wiele propozycji dla Pań posiadających niewielki biust, w zależności od potrzeb, wbudowujemy miski push up, modelując i wyrównując proporcje sylwetki.

Na miejscu przerabiamy biustonosze, zmniejszając również obwód i długość ramiączek dla indywidualnych potrzeb, wychodząc poza ofertę producentów – wszystko po to, aby Panie o nietypowych kształtach wyglądały jak najkorzystniej.

Brafitting dla puszystych

Dobrze dobrany biustonosz zapewnia komfort noszenia i pięknie układa się na ciele, co przekłada się na poczucie pewności siebie. Do niedawna wybór biustonoszy plus size był skromny – najczęściej były to modele podstawowe i uniwersalne dla dużych biustów. Obecnie to się zmieniło, można dobrać bieliznę dopasowaną nie tylko do rozmiaru, ale i kształtu biustu. W salonie IDEO DESIGN można skorzystać z usługi profesjonalnego brafittingu , pozwalającego nauczyć się odpowiedniego dobierania biustonosza. Poznanie jego właściwego rozmiaru oraz zasad związanych z jego odpowiednią konstrukcją i ułożeniem na sylwetce, bielizny zapewnia paniom komfort noszenia bielizny nie tylko w dniu ślubu.