W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór sukien ślubnych plus size w stylu boho. Styl ten od kilku lat nie wychodzi z mody, gdyż zapewnia niebywałą wygodę, bezpretensjonalny luz i doskonały wygląd. Styl boho kojarzy się głównie z niedbałym szykiem, który w rzeczywistości jest starannie dopracowany, a także koronkami i frędzlami. Elementami charakterystycznymi dla sukienek w stylu boho są też niecodzienne, zaskakujące połączenia faktur. Do zwiewnych sukni tego typu zazwyczaj dobiera się wiele dodatków, takich jak kolczyki z piórami czy naszyjniki i bransoletki z koralików.
Oferowane przez nas suknie ślubne plus size w stylu boho pozwalają kobietom o większych rozmiarach poczuć się komfortowo i swobodnie w tym niezwykle ważnym dla nich dniu, a także wyglądać zjawiskowo. Nasz asortyment obejmuje suknie w rozmiarach 42-60. Każda z sukni jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, przewiewnych i pięknie układających się na sylwetce. Salon IDEO DESIGN oferuje nie tylko szeroki wybór sukni ślubnych w stylu boho. Dla Pań chcących olśnić wszystkich zebranych na ich weselu gości, mamy też między innymi suknie ślubne plus size w stylu księżniczki.

Jakie dodatki pasują do sukni ślubnych w stylu boho?

Jednym z najważniejszych elementów stylizacji boho są dodatki. Styl ten charakteryzuje się bogactwem form, faktur i kolorów, więc wszelkie dodatki również powinny odzwierciedlać tę ideę. W zasadzie można powiedzieć, że wszystko jest dopuszczalne. Do sukni ślubnej plus size w stylu boho pasował więc będzie zarówno długi i delikatny welon, jak i wianek bądź subtelnie wpięte we włosy kwiaty. Co do biżuterii również królują nietuzinkowe formy – piórka, koraliki, kwiaty czy frędzle.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas modelami sukienek boho.