Suknie ślubne, które tworzone są w iDEO DESIGN, wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. Istotny jest nie tylko fason sukni, ale także materiał, z którego jest uszyta. Duża uwaga przykładana jest do detali i wykończeń. Puszyste sylwetki znajdą tu pełną zrozumienia i akceptacji atmosferę, co przekłada się na efekt współpracy przy realizacji projektu i miłe wspomnienia z czasu przygotowań ślubnych. Suknie ślubne wyszczuplające pięknie modelują sylwetkę i sprawiają, że Panny Młode mogą bez przeszkód cieszyć się swoim ślubem. Każdą suknię personalizujemy zgodnie z oczekiwaniami klientki oraz typem sylwetki – podkreślając talię, zmieniając długość rękawków lub zdobienia wokół dekoltu, a także zmieniając jego głębokość.

Wyszczuplające suknie ślubne dla puszystych

By wyglądać w dniu swojego ślubu smuklej, wcale nie musisz katować się głodówkową dietą, sokowym detoksem czy ciężkimi ćwiczeniami. By osiągnąć oczekiwany efekt, wystarczy zadbać o odpowiedni krój sukni. Na jakie elementy modelującej sukni ślubnej zwrócić uwagę? Przede wszystkim powinna być ona odpowiednio dopasowana – w naszym salonie wykonujemy wszystkie pomiary sylwetki klientki, by zaproponować jej idealny rozmiar. Warto zwrócić uwagę także na dekolt. Ukształtowany w literkę V podkreśli biust, wydłuży szyję i wyszczupli ramiona. Aby podkreślić talię, warto zastanowić się nad suknią ślubną plus size z gorsetem, który wyszczupli i ukształtuje sylwetkę. Dobrym wyborem będą także kreacje z marszczeniem w talii, które ukryją brzuszek. Jeśli chodzi o rękawy, polecamy długość do łokci. Umożliwią one zachowanie odpowiednich proporcji sylwetki.

Warto pamiętać także o dodatkach, które pomogą w wymodelowaniu sylwetki. Świetnie sprawdzą się w tym przypadku buty na wysokim obcasie oraz podłużna biżuteria. Nieodłącznym elementem kreacji ślubnej jest także bielizna. Musi być ona idealnie dobrana do kroju sukni. W naszym salonie proponujemy m.in. bieliznę modelującą, która ukrywa niedoskonałości figury.