parallax layer

Atelier

Pierwsze spotkanie to czas na poznanie się i wsłuchanie w Twoje potrzeby, poznanie Twoich preferencji i oczekiwań względem kreacji i jej wykorzystania.

To właśnie wtedy powstaje pomysł, który zawiera w sobie optymalny krój i kolorystykę kreacji wkomponowane w kształt sylwetki i Twój styl. Jako stylistka i konsultantka kolorystyczna czuwam nad całością projektu – od jego stworzenia po ukończenie. Dzielę się z Tobą moim doświadczeniem i wiedzą na temat Twojej sylwetki i zasad odpowiedniego doboru kroju i fasonów, a także kolorystyki.

Posiadamy wiele najróżniejszych modeli, które mierzymy w celu zwizualizowania naszych wspólnych pomysłów. Krój, długości, cięcia, rozwiązania konstrukcyjne możesz zobaczyć, zanim rozpoczniemy prace, dzięki temu nie musisz nam wierzyć na słowo i opierać się jedynie na rysunku żurnalowym, jak  to się zwykło dziać w innych pracowniach krawieckich…

Nasze Klientki bardzo chwalą sobie taki styl pracy. Po ustaleniu ostatecznej wersji projektu tworzymy rysunek, określamy dokładne cenę, rodzaj i kolor tkaniny oraz wszelkie detale.

Pierwsza miara jest dla Ciebie, wtedy możliwe są wszelkie zmiany w konstrukcji oraz przemodelowanie kreacji bez żadnych dodatkowych kosztów. Następne miary są dla nas, dopracowujemy szczegóły.

Zaprojektowanie unikatowej kreacji wieczorowej lub wykonanie modelu spoza kolekcji ROMANTIC IDEO DESIGN  zaczyna się od 3000zł. Dla Pań o niższym budżecie proponujemy suknie gotowe.