parallax layer

Atelier

Pierwsze spotkanie to czas na poznanie się i wsłuchanie w Twoje potrzeby, poznanie Twoich preferencji i oczekiwań względem kreacji i jej wykorzystania.

To właśnie wtedy powstaje pomysł, który zawiera w sobie optymalny krój i kolorystykę kreacji wkomponowane w kształt sylwetki i Twój styl. Jako stylistka i konsultantka kolorystyczna czuwam nad całością projektu – od jego stworzenia po ukończenie. Dzielę się z Tobą moim doświadczeniem i wiedzą na temat Twojej sylwetki i zasad odpowiedniego doboru kroju i fasonów, a także kolorystyki.

Posiadamy wiele najróżniejszych modeli, które mierzymy w celu zwizualizowania naszych wspólnych pomysłów. Krój, długości, cięcia, rozwiązania konstrukcyjne możesz zobaczyć, zanim rozpoczniemy prace, dzięki temu nie musisz nam wierzyć na słowo i opierać się jedynie na rysunku żurnalowym, jak  to się zwykło dziać w innych pracowniach krawieckich…

Nasze Klientki bardzo chwalą sobie taki styl pracy. Po ustaleniu ostatecznej wersji projektu tworzymy rysunek, określamy dokładne cenę, rodzaj i kolor tkaniny oraz wszelkie detale.

Pierwsze spotkanie projektowo-stylizacyjno-konstrukcyjne jest odpłatne, stworzenie projektu i doradztwo kosztuje 100zł. Jeśli zostajesz naszą Klientką, wliczamy je w cenę.

Pierwsza miara jest dla Ciebie, wtedy możliwe są wszelkie zmiany w konstrukcji oraz przemodelowanie kreacji bez żadnych dodatkowych kosztów. Następne miary są dla nas, dopracowujemy szczegóły.