Szkic Odreczny Do Zakladki ATELIER Website 29112023
Atelier to miejsce na tworzenie unikatowych projektów houte couture wraz z klientką.

Pierwsze spotkanie to czas na poznanie Twoich preferencji i oczekiwań względem kreacji i jej wykorzystania.

To właśnie wtedy powstaje pomysł, który zawiera w sobie optymalny krój kreacji dostosowany do kształtu sylwetki, kolorystyki typu urody i Twojego stylu. Jako stylistka i konsultantka kolorystyczna czuwam nad całością projektu – od jego stworzenia po ukończenie. Dzielę się z Tobą moim doświadczeniem i wiedzą na temat Twojej sylwetki i zasad odpowiedniego doboru kroju i fasonów, a także doboru odpowiedniego koloru.

Posiadamy wiele najróżniejszych modeli, które mierzymy w celu zwizualizowania naszych wspólnych pomysłów. Krój, długości, cięcia, rozwiązania konstrukcyjne możesz zobaczyć, zanim rozpoczniemy prace, dzięki temu nie musisz nam wierzyć na słowo i opierać się jedynie na rysunku żurnalowym, jak to się zwykło dziać w innych pracowniach krawieckich…

Nasze Klientki bardzo chwalą sobie taki styl pracy. Po ustaleniu ostatecznej wersji projektu tworzymy rysunek, określamy dokładne cenę, rodzaj i kolor tkaniny oraz wszelkie detale.

Pierwsza miara jest dla Ciebie, wtedy możliwe są wszelkie zmiany w konstrukcji oraz przemodelowanie kreacji bez żadnych dodatkowych kosztów. Następne miary są dla nas, dopracowujemy szczegóły.

Zaprojektowanie unikatowej kreacji wieczorowej lub wykonanie modelu spoza kolekcji ROMANTIC IDEO design zaczyna się od 3000 zł. Dla Pań o niższym budżecie proponujemy suknie gotowe od 2000 zł.