Jednymi z najchętniej wybieranych przez nasze klientki modeli są długie suknie wieczorowe XL. Wcale się temu nie dziwimy. Długość maksi niezmiennie kojarzy się z elegancją i wykwintnością, a także wyjątkowością przeżywanych chwil. W zależności od wykorzystanej tkaniny, koloru, kroju oraz zdobień osiągnąć można różnorodne efekty wizualne, które zachwycą panie o zróżnicowanych upodobaniach estetycznych. Jeśli szukasz wymarzonej kreacji na ważną dla Ciebie uroczystość, zachęcamy do wizyty w naszym salonie! Prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania, byśmy mogły zarezerwować dla Ciebie całą przestrzeń naszego showroomu i odnaleźć tę jedną idealną suknię. Do przymierzenia dostępnych jest około 100 modeli, w tym także długie suknie wieczorowe z rękawem.

Długie suknie wieczorowe XL dla młodych i dojrzałych kobiet

Błędem jest twierdzenie, że długość maksi zarezerwowana jest tylko dla Panny Młodej lub dojrzałej kobiety. Rzeczywiście, długa suknia wieczorowa plus size o klasycznym kroju i głębokim kolorze pięknie podkreśli szlachetność dojrzałych rysów. To jednak niejedyna forma, jaką może przyjąć suknia do kostek. Dysponujemy nieskończonymi możliwościami! Paniom stawiającym na styl romantyczny, proponujemy zwiewne materiały i pastelowe odcienie. Być może skuszą je także długie suknie w kwiatowe wzory. Fankom ekstrawagancji mamy natomiast do zaoferowania przyciągające wzrok, nietuzinkowe modele ozdobione falbanami, błyskiem, a nawet kompozycjami z piór.

Przy jakiej sylwetce sprawdzi się długa suknia wieczorowa?

Długie suknie wieczorowe sprawdzą się niezależnie od typu figury i wzrostu. Możesz pozwolić sobie na kreację do samej ziemi bez względu na to, czy Twoja sylwetka przypomina jabłko, gruszkę, kielich czy klepsydrę. By podkreślić największe atuty swojej figury, warto zastanowić się raczej nad krojem, kształtem dekoltu, zdobieniami, kolorystyką czy fasonem rękawów. W odpowiednim wyborze z chęcią pomogą Ci nasze konsultantki. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu!