JAKIE buty i dodatki do białej SUKNI ŚLUBNEJ?

Ślub jest jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu. Państwo Młodzi chcą zapamiętać ten dzień jak najlepiej, a jednocześnie zależy im, aby wyglądali wyjątkowo. W tym celu przyszła Panna Młoda wybiera suknię ślubną jakiś czas przed uroczystością i stara się dopasować jej krój w taki sposób, by wyglądać atrakcyjnie oraz ukryć ewentualne niedoskonałości. Wiele pań wybiera tradycyjną suknię ślubną w kolorze białym. Oprócz tego ważne jest jednak, by dopasować do niej odpowiednie dodatki. Jakie buty i dodatki będą najlepiej pasowały do białej sukni ślubnej?

Idealne buty do sukni ślubnej 

Panie, które wybierają odpowiednie buty do białej sukni ślubnej, muszą pamiętać przede wszystkim o kwestiach praktycznych. Mowa tutaj o tym, że uroczystość oraz wesele mogą trwać nawet kilkanaście godzin, więc komfort jest tutaj kluczowy. Dobór odpowiednich butów zależny jest przede wszystkim od długości sukni ślubnej. Jeżeli jest ona długa, można skupić się jedynie na komforcie, ponieważ nie będą one widoczne.

Jednak w przypadku nieco krótszych sukni ważne jest, by pasowały do sukni pod każdym względem. Do białej sukni ślubnej najlepiej sprawdzą się białe buty. Warto jednak zwrócić uwagę również na dodatki. Jeżeli są one nieco odważniejsze i mają dodać stylizacji charakteru, to buty również mogą stanowić dodatek do akcesoriów i uzupełnić je o brakujący element. Panie, które decydują się na nieco odważniejsze suknie, często wybierają złote czy srebrne buty, które idealnie dopełnią taką stylizację.

Jakie dodatki wybrać do białej sukni ślubnej? 

Dzięki doborowi odpowiednich dodatków można dodać każdej sukni ślubnej niepowtarzalnego charakteru. Długi welon, który będzie sięgał poniżej linii bioder i będzie wykonany z lejącego tiulu, z pewnością efektownie uzupełni każdą stylizację ślubną. Dodatkami do sukni ślubnej, które również warto wziąć pod uwagę, są również narzutki i pelerynki. Jeśli będą one dodatkowo wyposażone w błyszczące albo koronkowe dodatki, z pewnością dodadzą nieco charakteru białej sukni ślubnej i urozmaicą całość stylizacji.

Istotny jest również dobór odpowiedniej biżuterii. Powinna ona pasować nie tylko do sukni, ale również do urody Panny Młodej. Do białej sukni ślubnej najlepiej będzie pasowało srebro oraz platyna. Torebka jest elementem, który dodaje klasy ślubnej stylizacji. W tym przypadku warto postawić na torebkę wykonaną z tkaniny. Może być ona również ozdobiona kryształkami albo perłami, jeśli takie elementy znajdują się również w biżuterii ślubnej.