JAK dobrać BIELIZNĘ ŚLUBNĄ dla puszystej PANNY MŁODEJ?

Bielizna ślubna jest naprawdę ważnym elementem całej stylizacji ślubnej. Jej odpowiedni dobór pozwala założyć więcej fasonów sukien, a także daje pewność, że nasza sylwetka będzie prezentowała się dużo lepiej. Nie tylko wygładza ciało, ale również spłaszcza brzuszek i zmniejsza obwody o kilka centymetrów. Dzięki odpowiednio dobranej bieliźnie suknia ślubna może świetnie się prezentować, a my nie musimy martwić się o odznaczającą się linię majtek lub biustonosza.

Jak powinna wyglądać bielizna dla puszystej panny młodej?

Każda panna młoda, niezależnie od sylwetki, chce czuć się pięknie i komfortowo na swoim ślubie. Odpowiedni dobór bielizny ma na to naprawdę duży wpływ. Jeżeli nic nas nie pije i nie uwiera, to zdecydowanie lepiej i pewniej się czujemy, zwłaszcza podczas tak ważnego wydarzenia jak własny ślub. Dobrze dopasowana bielizna ślubna powinna zostać również dobrana do kroju sukni ślubnej – suknia w typie syrenki będzie wymagała dobrze dopasowanych majtek modelujących, natomiast suknia ślubna księżniczka– odpowiednio dobranego biustonosza.

Bielizna zakładana pod suknię ślubną nie powinna być zbyt ciasna ani zbyt luźna. Panny młode plus size często posiadają bujny biust, dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego biustonosza, zwłaszcza w sukniach bez ramiączek. Biustonosz plus size do sukni ślubnej powinien dobrze układać się na ciele, zbierając biust do środka, jednocześnie odciążając kręgosłup i ramiona. Ma to znaczący wpływ na wygląd całej sylwetki oraz na zachowanie jej proporcji. Dobrze dobrany biustonosz ślubny pozwala również na uniknięcie bolesnych otarć od sukni.

Spora część panien młodych plus size decyduje się na założenie na ślub bielizny modelującej. Dzięki temu możliwe jest zatuszowanie mankamentów ciała, oraz podkreślenie jego atutów. Ten rodzaj bielizny jest szczególnie polecany do bardziej przylegających do ciała modeli sukien ślubnych. Dzięki płaskim szwom modelująca bielizna w ogóle nie odznacza się pod suknią. Dużo osób kojarzy ten rodzaj bielizny z niezbyt eleganckim wyglądem, jednak obecnie dostępne są modele o naprawdę świetnym kroju, pasujące zarówno na ślub, jak i noc poślubną.