Zadbaj o swoją odzież damską xxl – 5 zasad umiejętnego przechowywania

Standardem w szyciu tak zwanej odzieży damskiej xxl jest stosowanie wielu zabiegów konstrukcyjnych, które sprawiają, że sukienka czy garsonka ładnie układają się na pełniejszych kobiecych kształtach. Jest to jednocześnie wskazanie do odpowiedniego przechowywania sukienek wizytowych plus size oraz pozostałych elementów okazjonalnie używanej garderoby. Wystarczy przestrzeganie podstawowych zasad, aby dłużej cieszyć się pięknem wybranych kreacji.

Proste wytyczne dotyczące odzieży damskiej. Twoje xxl w nienagannym stanie

Ważne, aby w szafie lub garderobie panowały odpowiednie warunki, czyli aby były to miejsca wolne od wilgoci, ale też nadmiernego przegrzania. Wysokiej klasy odzież damska (xxl i każdy inny rozmiar) nie potrzebuje wiele, aby zawsze wyglądać korzystnie.

wieczorowa suknia plus size jasna

  1. Odwieszaj ubrania czyste i suche. Wszelkie zabrudzenia należy usunąć przed umieszczeniem odzieży w szafie, aby nie utrwaliły się one na tkaninie. Zwłaszcza w przypadku sukienek wizytowych plus size warto skorzystać z profesjonalnej pralni.
  2. Zadbaj o dobre wieszaki. Im grubszy wieszak, tym lepiej ułożą się na nim ramiona ubrań, a całość nie ulegnie odkształceniom. Dodatkowo możesz wybrać wieszaki obite materiałem, ponieważ nie posiadają ostrych krawędzi więc eliminują ryzyko zaciągnięć tkaniny.
  3. Zapnij zamki i guziki. Tak przygotowaną sukienkę lub żakiet przygotujesz w najkorzystniejszy sposób do umieszczenia w szafie, bez ryzyka deformacji. Dodatkowo zapobiegniesz uszkodzeniu wiszących obok ubrań na przykład o niezabezpieczone elementy zamka (w wersji zapiętej te elementy zamka są niemal całkowicie gładkie).
  4. Wygospodaruj odpowiednią ilość miejsca. Nawet w niewielkiej szafie lub garderobie warto rozsądnie zagospodarować przestrzeń i zdecydować, które ubrania położyć na półkach, a które umieścić na wieszakach. Sukienki nie powinny stykać się ze sobą – wtedy zachowają swój pierwotny kształt.
  5. Zainwestuj w specjalne pokrowce. Umieść w nich te sukienki i inne części garderoby, które nosisz rzadko, wyłącznie okazjonalnie. Godne polecenia są między innymi modele wykonane z ekologicznej włókniny, które zapobiegają osiadaniu kurzu na ubraniach, zapewniając jednocześnie odpowiednią cyrkulację powietrza.

Moda, duże rozmiary i prawidłowe przechowywanie to elementy, które bez trudu połączysz w zgrane trio.

Wyjątkowe traktowanie sukienek wizytowych plus size

Tworząc sukienki wizytowe plus size na indywidualne zamówienia lub do regularnej sprzedaży, korzystamy często z rozwiązań, które dodają uroku całości, lecz jednocześnie wymagają odpowiedniego traktowania. Inaczej niż w przypadku ubrań w całości gładkich i wykonanych z jednego materiału, zwróć uwagę, czy Twoja odzież damska, xxl i większa, posiada:

  • koronki,
  • plisy,
  • falbany,
  • elementy metalizowane.

Jeżeli nie jest to kreacja wyłącznie na jedną okazję, będzie wymagać jeszcze uważniejszego traktowania, natomiast w rezultacie zawsze spełni Twoje potrzeby pod kątem korzystnego wyglądu sukienki, czy zestawu.

Ponadczasowe zasady w modzie – duże rozmiary wysokiej jakości

Tworząc kolejne sukienki wizytowe plus size dbamy o odpowiednie wzornictwo, lecz moda i duże rozmiary to także wysoka jakość tkanin. Takie materiały pozwalają nam szyć kreacje, które mają potencjał, mogą być zakładane wielokrotnie i przy prawidłowym praniu oraz przechowywaniu nie tracą swoich walorów wizualnych.

Z odzieżą damską xxl wiąże się wiele korzyści

Profesjonalnie tworzona odzież damska xxl oraz większe rozmiary to niezawodna metoda, aby kobiety o pełniejszych kształtach mogły połączyć modę z dużymi rozmiarami w spójną całość. Gotowe przykłady zobaczysz w naszym atelier w Warszawie lub zlecisz szycie sukienek wizytowych plus size na zamówienie jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kontakt

iDEOdesign
Jagiellońska 6 lok. 2
03-721 Warszawa
Tel: 507 000 507

Polub naszą stronę