W naszym salonie spełniamy marzenia naszych klientek o tym, by poczuć się jak gwiazda na czerwonym wybiegu! Projekty dostępne w naszym showroomie to kilkadziesiąt kreacji w różnym stylu, kroju i kolorystyce – każda z pań znajdzie coś, co ją zachwyci. Nasze suknie łączy jedno – wszystkie dostępne są w rozmiarach plus size! Zdajemy sobie sprawę, że kreacja galowa to często wydatek na jeden wieczór, dlatego dla naszych klientek przygotowaliśmy także ofertę wypożyczalni sukien wieczorowych na duże rozmiary. Jest to ciekawa alternatywa dla standardowych usług sprzedaży czy szycia sukni wieczorowych plus size na miarę. Sprawdza się ona szczególnie w przypadku pań, które zamiast pamiątek w postaci kreacji wolą gromadzić piękne wspomnienia oraz zdjęcia z eventów.

Jakie modele sukni wieczorowych plus size do wypożyczenia oferujemy?

W naszej wypożyczalni sukni wieczorowych plus size znajdziesz bogatą gamę kreacji w wielu zróżnicowanych krojach, kolorach i tkaninach. Nie musisz się więc bać, że wypożyczając suknię, będziesz musiała zadowolić się nie do końca dopasowanym modelem. Podczas dobierania stroju możesz liczyć na profesjonalną pomoc naszych projektantek i stylistek, które doradzą Ci opcję najlepiej dopasowaną do Twojego typu figury, dzięki czemu podkreślisz największe atuty swojej urody.

Co ważne, w iDEO DESIGN znajdziesz tylko suknie wieczorowe plus size. Wypożyczalnia stworzona jest po to, by zapewnić paniom w większych rozmiarach bogaty wybór sukien dostosowanych do ich pełniejszych kształtów. W salonie dostępne są kreacje skromne oraz odważne, pastelowe i wyróżniające się kolorem, proste i bogato zdobione, modele z delikatnych oraz ciężkich materiałów, z ramiączkami lub bez, wykończone koronką i zupełnie gładkie – każda z naszych klientek znajdzie u nas wymarzoną suknię!

Serdecznie zapraszamy do umówienia wizyty w naszym salonie! Wszystkie niezbędne dane kontaktowe dostępne są na stronie.