Wyjątkowe sukienki. Duże rozmiary na wesele w odpowiednim wydaniu

Tworząc poszczególne modele sukienek weselnych bierzemy pod uwagę nie tylko potrzeby Panny Młodej, lecz również mam oraz pozostałych zaproszonych kobiet. W kwestii sukienek duże rozmiary na wesele wpisują się zatem w znacznie szerszą kategorię, a nasza pracownia z powodzeniem przygotowuje odpowiednie kreacje.

Nowoczesne sukienki, duże rozmiary. Na wesele ubierz się z klasą

suknia dla Mam Pary MłodejZacieranie się granic pomiędzy strojem wizytowym a weselnym jest na tyle powszechne, że również nasze Klientki chętnie wybierają sukienki wizytowe plus size, które po uczestnictwie w weselu mogą im jeszcze służyć na inne okazje. Nie dotyczy to zazwyczaj Panny Młodej, natomiast z powodzeniem sprawdza się w przypadku sukni:

  • dla mam Pary Młodej,
  • dla druhny,
  • dla pozostałych kobiet – gości weselnych.

Nieustanną popularnością cieszą się również bardziej efektowne kreacje, o charakterystycznym kroju, atrakcyjnych zdobieniach, elementach dodatkowych, zwracających uwagę. W atelier iDeo Design doświadczysz komfortu wybierania.

Suknie dla mam Pary Młodej to również nasza domena

Tak w przypadku sukni dla mam Pary Młodej, jak również innych kobiet zaproszonych na ślub i wesele, doradzamy naszym Klientkom z uwzględnieniem miejsca planowanego ucztowania.

1. Sukienki wizytowe plus size na przyjęcie w restauracji

Takie uroczystości organizowane są często bez tańców, a całość opiera się na świętowaniu przy wspólnych stołach, na przykład podczas uroczystego obiadu. Wybór sukienek wizytowych plus size sprawi, że znajdziesz u nas kreację na taką okazję.

2. Sukienki na huczne wesele w lokalu

Przyjęcie weselne trwa znacznie dłużej i ma bardziej swobodny charakter, dlatego tworzymy suknie, które wyglądają efektownie podczas weselnej zabawy, przez wiele godzin. To zasługa między innymi odpowiedniej konstrukcji oraz materiałów.

3. Sukienki na wesele w plenerze

Przyjęcia mniej formalne również ze względu na porę roku i pogodę prawdziwie wiosenną lub letnią to okazja, aby założyć kreację zwiewną, bardziej delikatną, a jednocześnie spełniającą swoją rolę pod kątem maskowania niedoskonałości sylwetki i podkreślania jej walorów.

Sukienki wizytowe plus size gotowe lub szyte na miarę

Tak jak w przypadku sukni ślubnych, tak również przy pracy nad sukienkami wizytowymi plus size szyjemy z przygotowanych wcześniej projektów i oferujemy gotowe modele lub tworzymy daną kreację od podstaw na indywidualne zamówienie. Dotyczy to zarówno ekskluzywnych sukni dla mam Pary Młodej, jak też modeli bardziej uniwersalnych, które za sprawą stonowanych żakietów i dodatków mogą z powodzeniem służyć jako ubiór do pracy lub na mniej formalne przyjęcia.

Poza ponadczasową radą, aby nie przyćmić w tym dniu Panny Młodej, nie ma zbyt wielu ograniczeń co do wyboru kreacji. Doradzimy Ci zatem w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

Nasz cel – zachwycające sukienki w dużych rozmiarach na wesele

Znając arkana sztuki krawieckiej, w tym zasady konstruowania odzieży wiemy, jak w sukienkach duże rozmiary (na wesele i nie tylko) przekuć na atut, zachowując unikalny styl danej kreacji. Warto odwiedzić nasze atelier w Warszawie, gdy szukasz sukienek wizytowych plus size oraz innych ubrać na większe rozmiary. Przygotujemy Cię odpowiednio na każdą wyjątkową okazję.

Kontakt

iDEOdesign
Jagiellońska 6 lok. 2
03-721 Warszawa
Tel: 507 000 507

Polub naszą stronę