Tak rozpoznasz solidne sukienki wieczorowe. Plus size i inne rozmiary

Współczesne metody szycia, wzornictwo oraz rodzaj materiału użytego na stworzenie sukienek wieczorowych plus size, a w zasadzie dowolnych rozmiarów, sprawiają, że ubrania takie mają swój charakterystyczny styl. Podczas gdy granice pomiędzy modą dzienną i wieczorową ulegają często zatarciu, my nieustannie wyróżniamy się stylem i charakterem tworzonych sukni xxl. Po czym możesz nas rozpoznać?

O sukienkach wieczorowych plus size wiemy z krawieckiej praktyki

Kreowanie fasonów sukni dla masywnych oraz nietypowych sylwetek sprawia, że w oparciu o nasze doświadczenie możemy szyć suknie wieczorowe plus size na każdą figurę.

Zawsze dbamy o:

  • zielona suknia plus size tyłodpowiedni krój – nawet jeżeli jesteś przyzwyczajona do modeli tzw. oversize’owych, zbyt luźnych, pokażemy Ci, jak korzystnie wygląda sylwetka w modnych sukniach dla puszystych (zarówno modelach gotowych, jak i szytych na miarę),
  • porządny materiał – tę jakość można ocenić widząc lub dotykając gotową tkaninę; inaczej niż w przypadku luźno tkanych materiałów, proponowane przez nas są znacznie mocniejsze i bardziej wytrzymałe,
  • odpowiednią dozę elegancji – każda stworzona przez nas sukienka wyróżnia się ciekawym detalem, na przykład:

◦ charakterystycznym drapowaniem przy dekolcie,
◦ metalicznym lub perłowym paskiem albo wstawką na wysokości talii,
◦ koronkowym wykończeniem dekoltu,
◦ krojem dołu sukni, który będzie współgrać z Twoimi ruchami.

Takich elementów trudno szukać w klasycznej „małej czarnej”, a im ważniejsza dla Ciebie okazja, tym większą uwagę warto zwrócić na takie szczegóły, aby wyglądać nadzwyczajnie.

To również ważne w sukniach xxl

Reagując na potrzeby Klientek dbamy również o to, aby szyte przez nas suknie xxl nie sprawiały trudności podczas zakładania i zdejmowania. Banalna z pozoru czynność może bowiem sprawić, że materiał lub poszczególne elementy kreacji ulegną uszkodzeniu.

W sukienkach wieczorowych xxl są zatem istotne:

  1. zamki – często poza zamkiem określonej długości z tyłu sukienki, wszywane są również zamki boczne, zamaskowane, pozwalające dopasować sukienkę po jej założeniu;
  2. haftki – dawniej kojarzone głównie z gorsetami bieliźnianymi, od lat są częstym niewidocznym z zewnątrz, lecz ważnym elementem modnych sukni dla puszystych;
  3. guziki – w wersji wieczorowej wykonane są na przykład z masy perłowej lub metalu imitującego metale szlachetne dla podkreślenia klasy kreacji.

Inaczej więc niż sukienki, które nosisz na co dzień, te wieczorowe sprawią, że Twój styl może zostać doceniony na każdym spotkaniu lub przyjęciu. Nie rezygnujesz przy tym ze swobody noszenia takich kreacji, a swoboda ta wynika z odpowiedniej konstrukcji, dodatków i wzmocnień.

Mocne sukienki wieczorowe plus size na niejedną okazję

Z kobiecego punktu widzenia rozumiemy potrzebę dobierania nowej sukni na każdą ważną okazję, natomiast jeżeli w danej kreacji zamierzasz wystąpić ponownie, również warto wybrać nasze atelier.

W sukienkach wieczorowych plus size i pozostałych rozmiarach wspomniana wyżej jakość materiałów przekłada się na efektywne czyszczenie w pralni. Profesjonalne pranie, suszenie i przechowywanie to podstawa dbania o Twoje suknie xxl tak, aby mogły jeszcze stworzyć wyjątkową stylizację na inne ważne okazje. W modnych sukniach dla puszystych będziesz wtedy modna więcej niż raz.

Bogaty wybór sukienek wieczorowych plus size w Warszawie

Nasze atelier działa nieprzerwanie od 2000 roku, zajmując się sukienkami wieczorowymi plus size oraz innymi wyjątkowymi kreacjami od strony artystycznej i technicznej. Łączymy ciekawe stylizacje z bezpretensjonalnym wykonaniem, dlatego iDeo Design cieszy się nieustannym uznaniem.

Kontakt

iDEOdesign
Jagiellońska 6 lok. 2
03-721 Warszawa
Tel: 507 000 507

Polub naszą stronę