Suknie ślubne plus size. Sukienki na duże rozmiary – cz. 2

Podczas przygotowań do ślubu o sukniach ślubnych wiesz zapewne wiele i bez trudu wskazałabyś spośród gotowych modeli ten, który spełni Twoje oczekiwania. W przypadku sukni ślubnych plus size często oczekiwania mogą się rozminąć z efektem końcowym przy nieodpowiednim doborze modelu, kroju, czy długości sukienek w dużych rozmiarach (dla puszystych), dlatego szycie na miarę to kwestia, którą zawsze warto wziąć pod uwagę.

Poczuj się dobrze w sukienkach. Duże rozmiary dla puszystych na ślub

Na przykładzie naszej pracowni w tym i kolejnym artykule przedstawimy atuty korzystania z usług profesjonalnego atelier, które sprawdzają się podczas zakupu gotowych kreacji oraz szycia sukienek. Duże rozmiary, dla puszystych, xxl – niezależnie od nazwy te kreacje mają być wyjątkowe i takie właśnie tworzymy w iDEOdesign .

1. Tworzymy na miejscu, nie korzystamy z pomocy firm zewnętrznychsuknia ślubna dla puszystej pani

Posiadając odpowiednie zaplecze technologiczne, niezbędne maszyny oraz urządzenia, cały proces projektowania, krojenia i szycia sukni ślubnych plus size przeprowadzamy w naszej siedzibie w Warszawie. To gwarancja, że mamy nieustanny wpływ na przebieg poszczególnych procesów.

2. Projektujemy indywidualnie unikalne wzory sukni ślubnych dla puszystych

Często gotowe suknie ślubne wyglądają jak wypadkowa kilku znanych już trendów, połączonych w jedną całość, dlatego Klientki z zainteresowaniem i ufnością odnoszą się do sukni szytych indywidualnie. W naszej pracowni kreatywność to standard, a gotowe suknie są zawsze wyjątkowe.

3. Wybieramy odpowiednie tkaniny oraz dodatki

Stała współpraca z producentami oraz dystrybutorami materiałów sprawia, że również pod tym kątem możesz mieć pewność najwyżej jakości. Lekko połyskujący atłas, delikatna satyna, jedwabie typu Mikado, muślinowy tiul? To zaledwie początek naszej listy.

Kwestie techniczne i wizualne podczas szycia sukni ślubnych plus size

Często argumentem przeciw szyciu na miarę jest dla naszych Klientek brak możliwości założenia gotowej sukni tuż po pierwszej wizycie w salonie, tak jak ma to miejsce w przypadku gotowych modeli sukni ślubnych plus size.

Możesz jednak liczyć wtedy na nasze fachowe doradztwo:

  • projekt stworzony z uwzględnieniem:
    ◦ Twoich preferencji estetycznych,
    ◦ Twojej aktualnej sylwetki,
    ◦ Twojego typu urody,
  • odpowiedni dobór tkaniny – niektóre suknie ślubne dla puszystych korzystniej wyglądają w wersji matowej, inne lepiej się prezentują, gdy są uszyte z tkanin połyskujących,
  • optymalna liczba przymiarek, abyś miała pewność, że każdy detal tworzonego dla Ciebie modelu będzie dopasowany do sylwetki dla podkreślenia jej atutów.

Znajomość technik krawiectwa oraz precyzyjne planowanie kolejnych etapów szycia sukienek w dużych rozmiarach dla puszystych mamy opanowane do perfekcji, dlatego podajemy realny czas oczekiwania na gotową suknię.

Szyjemy sukienki na duże rozmiary dla puszystych i nie tylko

Większy rozmiar może wiązać się zarówno z budową ciała jako proporcji poszczególnych partii ciała, ale także z wysokim wzrostem przyszłej Panny Młodej lub atletyczną sylwetką. W dziedzinie ślubnych sukienek duże rozmiary dla puszystych to zatem niejedyne możliwe połączenie.

Gdy potrzebujesz propozycji unikalnej, przygotowanej pod kątem Twoich potrzeb, suknie ślubne plus size z naszego atelier będą dobrą odpowiedzią. Pomożemy Ci wybrać suknię idealną, a następnie uszyjemy ją w oparciu o najwyższe standardy.

W kolejnym artykule powiemy o atutach zakupu gotowej sukni ślubnej. Zapraszamy wkrótce.

Kontakt

iDEOdesign
Jagiellońska 6 lok. 2
03-721 Warszawa
Tel: 507 000 507

Polub naszą stronę