Suknie ślubne plus size. Modne sukienki ślubne na duże rozmiary.

Bogata oferta iDeo Design to obok omawianych w poprzednich artykule szytych na miarę modnych sukni dla puszystych także cała gama sukni ślubnych xxl i w większych rozmiarach w wersji gotowej do przymierzenia i zakupu. Takie rozwiązanie również ma wiele istotnych zalet.

Atelier z modnymi sukienkami. Duże rozmiary szyte z finezją

Głównym atutem podczas wyboru spośród gotowych sukni ślubnych xxl jest fakt, że te modne suknie dla puszystych dostępne są w regularnej sprzedaży, zatem możliwe, że już po pierwszej wizycie opuścisz nasze atelier z wymarzoną kreacją. Jakie są PLUSY takiego rozwiązania „plus size”?

  • projekt sukni ślubnych xxlWidzisz wszystkie dostępne sukienki:

◦ Ma to znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy chcesz w krótkim czasie poznać maksimum możliwości pod względem doboru kroju, tkaniny, dodatków.
◦ Możesz przymierzyć kilka sukni ślubnych xxl i innych rozmiarów podczas jednej wizyty, aby wybrać model najlepszy dla Ciebie.
◦ Podczas przymiarki bez trudu wyobrazisz sobie, jak będzie wyglądać Twoja sylwetka w dniu ślubu po założeniu wybranej kreacji.

  • Niezwłocznie zlecasz wykonanie poprawek:

◦ Podejmujemy się wprowadzania zmian w gotowych modelach (skracanie dołu sukni, zwężanie talii i inne), zapewniamy krótki czas oczekiwania.
◦ Przy gorsetach ze sznurowaniem pokazujemy możliwości regulowania, wtedy często typowe krawieckie poprawki okazują się zbędne.

  • Oceniasz, czy gotowy model to odpowiednia opcja:

◦ Jeżeli podczas kolejnych przymiarek stwierdzisz, że Twoje oczekiwania spełni jednak kreacja szyta na zamówienie, dostosujemy się do Twoich wymagań.
◦ Gdy podejmiesz ostateczną decyzję o wyborze sukni gotowej, przekażemy Ci tę suknię w wersji ostatecznej, gotową do założenia w dniu ślubu.

Z iDeo Design masz zatem komfort wyboru, możesz poczuć się wyjątkowo.

Suknie ślubne xxl na tę ważną uroczystość

Nasze przyszłe Panny Młode to zazwyczaj kobiety świadome swoich atutów i mankamentów, a z sukniami ślubnymi xxl wiążą słuszne nadzieje na oczarowanie przyszłego męża oraz weselnych gości.

Projektując ślubne kreacje, które prezentujemy w salonie, działamy z nieustanną chęcią podkreślenia rangi tak wyjątkowych chwil, dlatego proponujemy modne suknie dla puszystych:

  1. w wersji klasycznej lub nowoczesnej,
  2. z eleganckimi dodatkami,
  3. o oryginalnym kroju.

W parze z modnymi sukienkami duże rozmiary mogą iść zawsze wtedy, gdy połączymy wprawne szycie ze znajomością trendów. Dla naszych projektantek i krawcowych to przyjemna codzienność.

Gotowe modne suknie dla puszystych – od bieli po kolor

Biel to kanon sukni ślubnych xxl i wszystkich innych rozmiarów, natomiast nasze Klientki coraz chętniej wybierają inne kolory, dlatego również pod tym kątem stale wzbogacamy naszą gamę ofertową. Kolor w modnych sukniach dla puszystych odgrywa istotną rolę, ponieważ odpowiednio dobrany służy jako dodatkowy aspekt optycznego modelowania sylwetki.

Jeżeli zatem zamiast bieli lub écru wybierzesz granat, czerwień lub inną nasyconą barwę, również możesz liczyć na nasze doradztwo w kwestii ewentualnych przeróbek krawieckich, dopasowania sukienki do Twojej sylwetki i wzbogacenia jej o odpowiednie dodatki. Proponujemy między innymi buty szyte na zamówienie, dobrane idealnie do ślubnej kreacji.

Modne sukienki i duże rozmiary, czyli połączenie wymagające precyzji

W projektach z modnymi sukienkami duże rozmiary stanowią wyzwanie, a jednocześnie pozwalają realnie wpływać na poprawę proporcji sylwetki poprzez odpowiedni dobór kroju, tkaniny, dodatków, czy nawet koloru sukni. Nasz salon w Warszawie to miejsce, gdzie zobaczysz efekt pracy pasjonatek z doświadczeniem. Zapraszamy, jeżeli szukasz modnych sukni dla puszystych.

Kontakt

iDEOdesign
Jagiellońska 6 lok. 2
03-721 Warszawa
Tel: 507 000 507

Polub naszą stronę