iDEO DESIGN to unikatowe miejsce stworzone z myślą o kobietach w rozmiarach PLUS SIZE

Salon wieczorowo-ślubny powstał przy Atelier Krawiectwa Artystycznego działającego od 1996 r. , ściśle współpracującego z iDEO STYLING Pracownią Stylizacji Julity Wudarczyk. Posiadamy u siebie wyłącznie suknie w rozmiarach 46-60. Obsługa klientek również w języku angielskim.

JAK PRACUJEMY?

Na mierzenie sukni ślubnych należy umówić się telefonicznie, ponieważ każdej naszej klientce poświęcamy  ok.45min,  plus czas na podpisanie umowy. W tym czasie Salon i Atelier są zamknięte, jesteśmy tylko do Twojej dyspozycji. Bardzo nam zależy na Twoim komforcie i intymnej atmosferze, na uniknięciu efektu gapiów i nerwowym pośpiechu.

PIERWSZE SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE, następne spotkanie jeśli w jego trakcie podpisana zostanie umowa jest również bezpłatne. W przeciwnym razie koszt drugiego spotkania wynosi 200zł.

Mierzenie sukni odbywa się wraz ze stylistką z 19 letnim doświadczeniem, która służy poradą ( jeśli oczywiście zgłosisz taką potrzebę) oraz w razie potrzeby konstruktorką – mistrzynią krawiectwa artystycznego (niezbędnej przy każdej modyfikacji lub projektowaniu sukni).

Spotkanie jest formą przygody z modą ślubną, odkrywaniem twoich zalet, indywidualnego piękna, odpowiedniego fasonu i konstrukcji oraz stylu, kolorystyki i dodatków. Wiemy, jak optymalnie wymodelować i wyszczuplić Twoją sylwetkę oraz jak „odnaleźć Twoją talię”.

Z racji różnorodności sylwetek PLUS SIZE każda z mierzonych sukni z reguły poddawana jest najróżniejszym modyfikacjom – również konstrukcyjnym.

Chcesz okryć ramiona? Poradzimy sobie z tym na kilka sposobów. Marzysz o pięknej talii, zaproponujemy suknie, które wyrzeźbią ją nawet w sylwetce typu jabłko.

Jesteśmy otwarte na wszystkie sugestie i lubimy wsłuchiwać się w Twoje oczekiwania tak, aby im sprostać i zrealizować marzenia o najpiękniejszej sukni ślubnej.

OFERTA:

  • suknie w pojedynczych egzemplarzach z naszego Salonu z tzw. „wieszaka” zawsze w lepszej cenie niż na zamówienie
  • suknie do wypożyczenia,
  • suknie z kolekcji zagranicznych wykonane pod nasze konkretne wymagania konstrukcyjne
  • suknie z kolekcji IDEO DESIGN projektowane specjalnie dla sylwetek PLUS SIZE
  • projektowanie i szycie na miarę projektów indywidualnych

oraz

  • welony wszystkie długości zdobione i gładkie szyte z pięknie układającego się tiulu,
  • koszulki z elastycznej siatki tanecznej w różnych kolorach do sukienek ręcznie zdobione koronką lub gładkie (wszystkie fasony),
  • narzutki, żakiety, szale do sukien ślubnych,
  • fascynatory i różnego rodzaju ozdoby do włosów,
  • ręcznie robiony buty na indywidualne zamówienie więcej na : Buty ślubne i wizytowe ręcznie robione na zamówienie

WARUNKI PŁATNOŚCI

Ustalamy je indywidualnie z każdą klientką, dostosowując do jej możliwości finansowych, w razie potrzeby ustalamy indywidualny harmonogram spłat. Płatności przyjmujemy gotówką, kartą lub przelewem.

MIARA SUKNI

Na mierzenie sukni proszę ubrać się w biustonosz, który nie będzie opadał, kiedy zdejmiemy ramiączka (kolor jasny), najlepiej bezszwową bieliznę (niekoniecznie modelującą) oraz swoje wygodne buty na wysokim obcasie. Jeśli nie posiadasz odpowiedniego biustonosza , dobieramy i sprzedajemy je w Salonie. Specjalizujemy się w usługach BRAFFITERSKICH dla PLUS SIZE. Ponadto w ofercie znajduje się bielizna modelująca.

Z naszej strony zapewniamy profesjonalną obsługę, doradztwo i gwarancję odnalezienia i ZMIERZENIA u nas tej jedynej, wymarzonej kreacji ślubnej na ten najważniejszy w Twoim życiu dzień.