Suknia XL za ułamek ceny, czyli wypożyczalnia sukien ślubnych

Dzień ślubu to dla wielu osób najważniejsza uroczystość w życiu. Każdej z nas zależy, aby ten dzień był dopracowany w najmniejszym nawet szczególe. Piękna, biała suknia, idealny bukiet i pasujące do wszystkiego subtelne dekoracje weselnej sali to elementy, których wybór spędza sen z powiek wielu przyszłym pannom młodym. Zaplanowanie perfekcyjnej uroczystości ślubnej to koszt kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ogromną cenę całej uroczystości można sporo obniżyć dzięki skorzystaniu z usług wypożyczalni sukien ślubnych. Duży wybór, a także możliwość personalizacji sukien są niezwykle istotnymi zaletami tego wyboru.

Zakup nowej sukni

suknie ślubne tyłKoszt sukni, która idealnie podkreśli wagę tej wyjątkowej uroczystości wynosi kilka tysięcy złotych. W zależności od kroju, czy marki danej kreacji, ceny wahają się w przedziale od jednego do kilkudziesięciu tysięcy złotych. W tę cenę zwykle wliczają się ewentualne przeróbki krawieckie, które pozwolą idealnie dopasować wymiary sukni do rozmiaru przyszłej panny młodej. W ten wielki dzień szczególnie ważne jest, aby suknia była dobrze dopasowana i wygodna, ponieważ uroczystości weselne mogą potrwać nawet kilkanaście godzin.

Suknia ślubna przydaje się również w niezwykle popularnych sesjach ślubnych. W zależności od preferencji młodych małżonków, takie sesje często odbywają się w niestandardowych warunkach, np. w wodzie. Posiadanie własnej sukni ślubnej pozwala wykonać tego rodzaju pamiątkę w dowolnym terminie, a także w dowolnych okolicznościach.

Zalety:

  • możliwość dowolnej modyfikacji sukni,
  • pełna dowolność w wykonywaniu sesji zdjęciowych,
  • materialna pamiątka w postaci sukni ślubnej.

Wady:

  • duży koszt,
  • konieczność zagospodarowania przestrzeni do odpowiedniego przechowywania sukni.

A może wypożyczalnia sukien ślubnych?

Oszczędność kilku tysięcy złotych podczas planowania uroczystości zaślubin może uratować sytuację finansową wielu młodych par. Wśród ofert wypożyczalni sukien ślubnych można znaleźć zarówno klasyczne suknie, które są modne od wielu sezonów, jak i prawdziwe perły – najmodniejsze stylizacje ostatnich miesięcy.

W dobrych salonach sukien ślubnych znajdziesz koronkowe sukienki z cielistą siateczką, a nawet supermodne suknie-księżniczki z trójwymiarowymi ozdobami. Wiele wypożyczalni sukien ślubnych umożliwia wypożyczenie na okres nawet dwóch tygodni, dzięki czemu przed oddaniem kreacji możliwe jest wykonanie ślubnej sesji zdjęciowej w praktycznie dowolnym miejscu na Ziemi.

Szukając idealnej sukni ślubnej w rozmiarze XXL warto sprawdzić, czy dana wypożyczalnia sukien ślubnych ma w swojej ofercie usługi krawieckie, które umożliwią dopasowanie kreacji nawet do najbardziej wymagającej sylwetki. Suknie XXL powinny być szczególnie dobrze dopasowane do kształtów panny młodej.

Zalety:

  • relatywnie niski koszt,
  • możliwość dokonania niewielkich poprawek w cenie,
  • długi okres wypożyczenia.

Wady:

  • konieczność szczególnej dbałości o suknię – należy ją oddać w nienaruszonym stanie.

Wybór pomiędzy zakupem, a wypożyczeniem sukni ślubnej to jeden z wielu dylematów, przed którymi stanąć musi przyszła panna młoda. Każde z rozwiązań ma zarówno wady, jak i zalety, więc wybór najlepszej opcji jest nieco problematyczny. Dzięki profesjonalnemu doradztwu, a także szerokiemu wyborowi najmodniejszych sukien ślubnych, wypożyczalnia sukien ślubnych w iDEO DESIGN to pomocne rozwiązanie.

Kontakt

iDEOdesign
Jagiellońska 6 lok. 2
03-721 Warszawa
Tel: 507 000 507

Polub naszą stronę